rozenstruik tybura

Jairzinho Rozenstruik, który niedługo zmierzy się z Marcinem Tyburą, cieszy się, iż będzie miał okazję bić się z bardziej doświadczonym rywalem.

Podczas gali UFC 273 Jairzinho Rozenstruik zawalczy z Marcinem Tyburą i jest zadowolony z tego zestawienia. W rozmowie dla kanału The AllStar Rozenstruik powiedział:

To dobre zestawienie. On jest w tej grze już od dłuższego czasu, więc ma spore doświadczenie. Ja jestem tu dość nowy i cieszę się na to wzywanie. On potrafi walczyć zarówno w stójce, jak i w parterze. Jest wszechstronnym zawodnikiem. Traktuję go bardzo poważnie. On jest w pierwszej piętnastce rankingu, a tu każdy jest dobry. To będzie duże wyzwanie.

Rozenstruik w ostatnim pojedynku zmierzył się z Curtisem Blaydesem, ale przegrał z nim na punkty. Rozenstruik walczy dla UFC od roku 2019 i w tym czasie stoczył dziewięć pojedynków.

Marcin ma za sobą bój z Alexandrem Volkovem, z którym też przegrał na kartach sędziowskich. Porażka ta przerwała serię pięciu wygranych z rzędu w wykonaniu Polaka. Tybura zadebiutował w UFC w roku 2016 i do dziś bił się w oktagonie piętnaście razy.

Jairzinho Rozenstruik znajduje się na siódmym miejscu rankingu wagi ciężkiej UFC. Marcin Tybura jest na pozycji ósmej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

ONE FC
Lightweight

2,392 komentarzy 6,632 polubień

Ostatnio został zdominowany zapasniczo przez Blaydesa.
Trzeba jednak pamiętać, że Marcin nie jest taki duży i silny jak Curtis, no i Jair mógl troche defensywe zapaśniczą podszlifować.
W stójce raczej Tybura będzie odstawał.
Szanse mniej więcej 50/50 jak dla mnie.

Odpowiedz 1 Like