Chociaż Jan Błchowicz jest na fali wznoszącej swojej kariery i wygrał cztery ostatnie walki, twardo stąpa po ziemi i patrzy realnie na swoje szanse na walkę o mistrzowski pas organizacji UFC.

Fajnie byłoby dostać pojedynek o pas, ale realnie patrząc muszę stoczyć jeszcze jedną walkę przed starciem mistrzowskim. Wydaje się, że moim rywalem będzie ktoś z dwójki Jones, Gustafsson, albo Anthony Smith. Interesuje mnie ta trójka. 

Błachowicz przedstawił swoje spojrzenie na tę sprawę w programie Pucnher Extra Time i dodał, że przykro mu, iż Jon Jones, który nie walczył od ponad roku nagle pojawił się w rankingu wagi półciężkiej na miejscu drugim i tym samy Polak spadł w zestawieniu na miejsce czwarte.

Smutno mi z tego powodu. To jest bardzo słaba akcja. Każdy wie, że Jones jest pupilkiem, wykręca oglądalność. Ma układy, dogaduje się, trzeba to zaakceptować i w końcu go pokonać.

Błachowicz dodał również, że cały czas jest w treningu i w razie kontuzji jednego z zawodników zbliżającego się starcia pomiędzy Jonem Jonesem i Alexandrem Gustafssonem, będzie gotów, by wejść w zastępstwie do walki.

45 KOMENTARZE

 1. Wyobraźcie sobie taki scenariusz, Jones znowu wpada na koksie/rojeżdża babę w ciąży/idzie na odwyk, a Jano wchodzi w jego miejsce i zdobywa pas ::jon::

 2. Lubie Błachowicza, ale totalnie noe widzę go w pojedynku z JJ.

  Totalnie inna liga. Jeśli Jones wypadnie z powodu swojej nadprzyrodzonej głupoty (co jest prawdopodobne) to chciałbym zobaczyć walkę Janka z Alexem.

 3. Lubie Błachowicza, ale totalnie noe widzę go w pojedynku z JJ.

  Totalnie inna liga. Jeśli Jones wypadnie z powodu swojej nadprzyrodzonej głupoty (co jest prawdopodobne) to chciałbym zobaczyć walkę Janka z Alexem.

  Jaka inna liga co myślisz że bons po takiej przerwie będzie w sztosie jak w walce z DC Szwed to zrobi zobaczysz a Szweda zrobi Janek bo teraz jest jego Moment Chwały

 4. Wyobraźcie sobie taki scenariusz, Jones znowu wpada na koksie/rojeżdża babę w ciąży/idzie na odwyk, a Jano wchodzi w jego miejsce i zdobywa pas ::jon::

  Z tym jonesem to już najczarniejszy scenariusz 😛 Jak teraz da dupy to koniec z gościem o ile już nie jest skończony…

 5. Jaka inna liga co myślisz że bons po takiej przerwie będzie w sztosie jak w walce z DC Szwed to zrobi zobaczysz a Szweda zrobi Janek bo teraz jest jego Moment Chwały

  Proszę o uzywanie interpunkcji

 6. Ale to by bylo cudne gdyby Janek dostal walke o pas. Taka nagroda za to co zrobil dla polskiego mma i za to ze mial cohones na odejscie z cieplej posadki mu sie nalezy jak psu buda

 7. Jones nie jest pupilkiem tylko najlepszym zawodnikiem MMA w historii. Pupilkiem był Rudzielec który chuja umie.

  Mam nadzieję że Janek nie będzie szedł ta drogą. Niestety ale posiadanie 4 walk wygranych to za mało by walczyć o pas, gdyby to wystarczyło to jaka byłaby kolejka pretendentów i ile by było pasów tymaczasowych?

 8. Jaka inna liga co myślisz że bons po takiej przerwie będzie w sztosie jak w walce z DC Szwed to zrobi zobaczysz a Szweda zrobi Janek bo teraz jest jego Moment Chwały

  Gus ma dluzsza przerwe od JJ :jjsmile:

 9. Jones nie jest pupilkiem tylko najlepszym zawodnikiem MMA w historii. Pupilkiem był Rudzielec który chuja umie.

  Mam nadzieję że Janek nie będzie szedł ta drogą. Niestety ale posiadanie 4 walk wygranych to za mało by walczyć o pas, gdyby to wystarczyło to jaka byłaby kolejka pretendentów i ile by było pasów tymaczasowych?

  To przypomnij ile walk wygranych na ten moment ma Jones? A czekaj… nie walczył, wyleciał z rankingów, a teraz nagle jest nr 1. No faktycznie, najlepszy zawodnik w historii.

 10. Janek ma racje, ale trzeba to dobrze rozegrać. Trzeba pokonać Jonesa – ale może niech to zrobi DC, bo tylko on może (musi) dać rade i niech spada na emeryture, a wtedy Książe wbija po pas z jakimś Smithem czy kimś tam.

 11. To przypomnij ile walk wygranych na ten moment ma Jones? A czekaj… nie walczył, wyleciał z rankingów, a teraz nagle jest nr 1. No faktycznie, najlepszy zawodnik w historii.

  Powtarzam że Jones jest najwybitniejszym mistrzem i nie ma znaczenia ile walk ma w ostantim czasie. Tylko w klatce można mu odebrać mistrzostwo.

 12. Powtarzam że Jones jest najwybitniejszym mistrzem i nie ma znaczenia ile walk ma w ostantim czasie. Tylko w klatce można mu odebrać mistrzostwo.

  Ta

 13. Powtarzam że Jones jest najwybitniejszym mistrzem i nie ma znaczenia ile walk ma w ostantim czasie. Tylko w klatce można mu odebrać mistrzostwo.

  Frank Shamrock i GSP są do dzisiaj mistrzami. Nikt im w klatce nie odebrał mistrzostwa.

 14. Powtarzam że Jones jest najwybitniejszym mistrzem i nie ma znaczenia ile walk ma w ostantim czasie. Tylko w klatce można mu odebrać mistrzostwo.

  Ciężko jednoznacznie określić „najwybitniejszego mistrza”. Nie zgodzę się jednak z tym, ze Jones nim jest. Mistrz powinien pokazywać, ze nim jest nie tylko w ringu, ale inpoza nim. Dlatego niestety mimo, ze Jones potrafi dużo, to nie wykorzystał tego w dobry sposób.

 15. Ciężko jednoznacznie określić „najwybitniejszego mistrza”. Nie zgodzę się jednak z tym, ze Jones nim jest. Mistrz powinien pokazywać, ze nim jest nie tylko w ringu, ale inpoza nim. Dlatego Khabib napieprza typów też poza oktagonem.

 16. Janek zrobił w ostatnim roku niesamowity progres stójkowy, tak myślę. A może to tylko dobry game plan. Niemniej jednak, jego stójka dobrze wygląda. Nie zbiera za wiele, przy wywieraniu presji dobrze częstuje middle kickami, z kontry potrafi wy***ać fajną nieszablonową kombinację, lewy prosty to w ogóle miód i orzeszki.

  Szwed po przerwie i Lwie Serce do porobienia. Jones po pierwszej wpadce, w drugiej walce z DC na punkty przegrywał, ale siadł mu high kick. Zobaczymy, jak będzie wyglądał w kolejnej walce i dopiero wtedy będzie można coś o jego formie powiedzieć.

 17. Jones nie jest pupilkiem tylko najlepszym zawodnikiem MMA w historii. Pupilkiem był Rudzielec który chuja umie.

  Mam nadzieję że Janek nie będzie szedł ta drogą. Niestety ale posiadanie 4 walk wygranych to za mało by walczyć o pas, gdyby to wystarczyło to jaka byłaby kolejka pretendentów i ile by było pasów tymaczasowych?

  Nie wiem czy za malo. Wlasnie dzisiaj oficjalnie ogloszono Whittaker vs Gastelum, gdzie Gastelum ma 5 walk stoczonych w wadze sredniej z czego wygral 4

 18. Janek zrobił w ostatnim roku niesamowity progres stójkowy, tak myślę. A może to tylko dobry game plan. Niemniej jednak, jego stójka dobrze wygląda. Nie zbiera za wiele, przy wywieraniu presji dobrze częstuje middle kickami, z kontry potrafi wy***ać fajną nieszablonową kombinację, lewy prosty to w ogóle miód i orzeszki.

  Szwed po przerwie i Lwie Serce do porobienia. Jones po pierwszej wpadce, w drugiej walce z DC na punkty przegrywał, ale siadł mu high kick. Zobaczymy, jak będzie wyglądał w kolejnej walce i dopiero wtedy będzie można coś o jego formie powiedzieć.

  U Jonesa i DC było 1-1 do momentu nokautu. Podobnie jak w 1 walce.

 19. Tymczasem zaraz Janek dostanie Volkana, przegra i po marzeniach o walkach  na szczycie.   No ale oby nie. niech sie tam sprawdza z najlepszymi ale jakoś nie widze opcji coby ktoś brał pod uwagę "anonimowego" skromnego Polaka do walki z gwiazdami.

 20. promocja, promocja, promocja

  teraz dla janka lionheart i trzeba to wygrac, wtedy walka o pas na wyciagniecie rekawicy, jakby ufc stwierdziło, ze to nadal za mało to ja juz nie wiem nic

  jones, co by nie odjebał, to skillowo zasługuje na wysoki ranking, ta dywizja jest tak słaba, ze az przykro, poza tym chcieli go zestawic o pas, a takie cyferki dobrze sie sprzedaja na plakatach

 21. Póki Janek nie rozjedzie Gustaffsona/Smitha, to nawet Cohones w niego do końca nie uwierzy.

  :fjedzia:

  Oby nie dostał Reyesa.

 22. No gdyby Janek publicznie po trash talkował troche, to kto wie jakby to się skończyło 😉

  jones, co by nie odjebał, to skillowo zasługuje na wysoki ranking, ta dywizja jest tak słaba że aż przykro

  Nie da się ukryć. Dlatego mamy ogromną szanse mieć Polskiego mistrza. Zardzewiały Gus, przećpany JJ oraz DC walczący wage wyżej przed emeryturą. Teraz albo nigdy!

  Ps: na dzień dzisiejszy waga lekka, piórkowa, kogucia jest ciekawsza niż ciężka i półciężka :O

 23. To przypomnij ile walk wygranych na ten moment ma Jones? A czekaj… nie walczył, wyleciał z rankingów, a teraz nagle jest nr 1. No faktycznie, najlepszy zawodnik w historii.

  Licząc druga wygrana z DC to 14 z rzędu, a tak naprawdę to ma wygrane wszystkie 24 walki w karierze. Jakieś jeszcze pytania? Ludzie powinni się dopierdalać o Smitha który ni z gruchy ni z pietruchy przeskoczyl Janka w rankingu, a nie o GOATa Bonesa…

 24. Licząc druga wygrana z DC to 14 z rzędu, a tak naprawdę to ma wygrane wszystkie 24 walki w karierze. Jakieś jeszcze pytania? Ludzie powinni się dopierdalać o Smitha który ni z gruchy ni z pietruchy przeskoczyl Janka w rankingu, a nie o GOATa Bonesa…

  Czasami mam wrażenie, ze fanatyzm przesłania trzeźwe spojrzenie. Miał wygrane, wyleciał z rankingu wiec na ten moment wchodzi od zera. Nie odbieram mu tego co miał, ale stracił to przez ciężkie KO ze strony USADA.

 25. Miał wygrane, wyleciał z rankingu wiec na ten moment wchodzi od zera. Nie odbieram mu tego co miał, ale stracił to przez ciężkie KO ze strony

  :juanlaugh:

 26. Czasami mam wrażenie, ze fanatyzm przesłania trzeźwe spojrzenie. Miał wygrane, wyleciał z rankingu wiec na ten moment wchodzi od zera. Nie odbieram mu tego co miał, ale stracił to przez ciężkie KO ze strony USADA.

  :danaillegal:Nikt nigdy nie zaczynał od zera po wypadnięciu z rankingu. Tworzysz jakieś zasady z alternatywnego świata…

 27. :danaillegal:Nikt nigdy nie zaczynał od zera po wypadnięciu z rankingu. Tworzysz jakieś zasady z alternatywnego świata…

  Może trochę masz racje, to mój punkt widzenia, ale to jest niedorzeczne, ze taki „mistrz” po zawieszeniu, a nie po kontuzji ma pierwszeństwo w walce o pas. W taki sposób, Janek nie doczłapie się do walki o pas.

 28. Może trochę masz racje, to mój punkt widzenia, ale to jest niedorzeczne, ze taki „mistrz” po zawieszeniu, a nie po kontuzji ma pierwszeństwo w walce o pas. W taki sposób, Janek nie doczłapie się do walki o pas.

  Cierpliwy to i kamień ugotuje :razz:udziaonicbyniedao:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.