Zawodniczka wagi koguciej, Jessica-Rose Clark poinformowała o poważnej kontuzji z powodu której powróci do oktagonu nie wcześniej niż w połowie przyszłego roku.

Jessica-Rose Clark ujawniła w czwartek, że doznała zerwania więzadła krzyżowego w kolanie, które będzie wymagało operacji. Czas powrotu do zdrowia w przypadku poważnych operacji kolana wynosi przeważnie od dziewięciu miesięcy do jednego roku:

„Mam złe wieści” – powiedziała Clark w filmie zamieszczonym na Instagramie. „Doznałama kontuzji kolana na obozie przed ostatnią walką, a potem ponownie uszkodziłam je w walce, okazuje się, że mam zerwaną więzadło krzyżowe i muszę przejść operację przez co stracę około 9 miesięcy. Wygląda na to, że nie będę walczyć do połowy 2021 roku.

Clark była wykluczona przez większą tego roku z powodu kontuzji stopy, zanim powróciła wygrywając walkę z Sarah Alpar na gali we wrześniu. Clark obecnie może pochwalić się rekordem 3 wygranych i 2 porażek w UFC, w tym ze zwycięstwami nad Paige VanZant i Bec Rawlings.

8 KOMENTARZE

  1. Mógłby być fajną laską, ale jak widać niestety choroba psychiczna wzięła górę nad poczuciem dobrego smaku i kazała dziewczynie wybazgrać się jak Różal, słabo.

  2. #nikogo

    Niepotrzebny news, nie jest jakaś wybitna zawodniczka i większość ma raczej wyjebane na jej walki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.