Gala UFC 254, podczas której Khabib Nurmagomedov zmierzy się z Justinem Gaethje, zbliża się wielkimi krokami. Tuż przed nadchodzącym wydarzeniem Dana White, szef UFC, opublikował w mediach społecznościowych najnowszy materiał promujący galę i napisał:

Jeśli to was nie nakręci, nic tego nie zrobi!

Do walki Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje 24 października na UFC 254.

Nurmagomedov jest niepokonany od dwudziestu ośmiu walk, z czego dwanaście stoczył w organizacji UFC. Jeden z najlepszych zawodników w historii MMA ostatni walczył na gali UFC 242 w Abu Zabi gdzie zdominował i poddał w trzeciej rundzie tymczasowego mistrza wagi lekkiej Dustina Poiriera. Miało to jednak miejsc w 2019 roku i od tego czasu nowym tymczasowym mistrzem został Justin Gaethje. Khabib będzie musiał znów udowodnić, że na tronie kategorii, może zasiadać tylko jeden zawodnik.

Gaethje jest niepokonany od czterech pojedynków i wszystkie z nich kończył przez nokauty, zdobywając przy okazji aż pięć bonusów za występy oraz walki wieczoru. W ostatnim starciu z Tonym Fergusonem, zdobył pas i stał się tymczasowym mistrzem wagi lekkiej oraz prawowitym przeciwnikiem dla Khabiba.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.