Stephen Thompson, który miał okazję walczyć i przegrać na punkty z Darrenem Tillem, liczy że, jeśli Till zdobędzie tytuł mistrzowski w starciu z Tyronem Woodleyem, to otworzy mu drogę do rewanżowego starcia.

Jeśli on wygra, liczę że przybliży mnie to do walki o pas. Trudno jednak przewidywać co się wydarzy.

Thompson powiedział o tym w audycji Ariela Helwaniego i wyjaśnił jak zapatruje się na taką sytuację:

Jeśli Till wyjdzie i zrobi to, do czego jest zdolny i zrobi to mądrze, to wygra. To natomiast spowodowałoby, że znalazłbym się w idealnej sytuacji, żebym mógł myśleć o rewanżu. Oczywiście są też inni zawodnicy. Jest Colby Convington, który może dostać kolejną walkę o pas, jest też Usman, który pnie się w rankingach. Są więc inni zawodnicy, ale ja czuję, że wygrałem pierwszą walkę z Tillem i wiele osób się z tym zgadza. Jeśli on wygra, bardzo chciałbym rewanżu.

Wszystkie pojedynki z sobotniej gali UFC 228 możecie obstawiać u legalnego bukmachera forBETTUTAJ.

16 KOMENTARZE

 1. Jakim prawem domaga się rewanżu, będąc po porażce stawiając wymagania wobec Tilla. Liczy na walke o pas tylnymi drzwiami. Nie ma:kis:. Rewanż co najwyżej w przypadku przegranej Tilla.

 2. Stefan, a może byś sobie wyhodował nowe jaja wreszcie? To by Cię na pewno przybliżyło do walki o pas, bo to co odpierdalasz ostatnio to jest jakieś nieporozumienie.

 3. Stefan, a może byś sobie wyhodował nowe jaja wreszcie? To by Cię na pewno przybliżyło do walki o pas, bo to co odpierdalasz ostatnio to jest jakieś nieporozumienie.

  Może on specjalnie przegrał i był taki pasywny :eddieconspiracy:, kontrowersja jest.

 4. Lubiłem w chuj Thompsona ale po jego wypowiedziach , np tej i tym jak się prezentuje w klatce to życzyłbym mu jakiegoś wpierdolu chyba , że w końcu zacznie walczyć a nie udawać , że walczy.

 5. Jakim prawem domaga się rewanżu, będąc po porażce stawiając wymagania wobec Tilla. Liczy na walke o pas tylnymi drzwiami. Nie ma:kis:. Rewanż co najwyżej w przypadku przegranej Tilla.

  Takim prawem, że porażka była na kartach sędziów, ale nie w oczach świata.

 6. Wszystko zależy od wyniku starcia z Lawlerem, ale myślę że pierwszy w kolejce będzie jednak Colby. Potem jak najbardziej Stefan

 7. Ratunku

  Kolejny świruje pawiana

  Po dwóch porażkach z obecnym mistrzem i po porażce z obecnym pretendentem koleś chce kolejnej walki o pas

  Japierdole

  Przecież w tej kategorii są tez inni zawodnicy

  Za ten zachowawczy styl walki niech spada na drzewo

 8. Thompson niczym duch ojebał Tilla na jednej sprawnej nodze. Ma najlepszą stójkę w UFC i wałek był z góry zatwierdzony przed pojedynkiem. Każdy złożył podpis na kontrakcie, że jeśli dojdzie do decyzji walkę wygrywa Till.

  Za te podpisy Stefek ma kilka przywilejów, w tym rewanż o złoto w którym znów zabierze do szkoły młodziaka.

 9. Thompson niczym duch ojebał Tilla na jednej sprawnej nodze. Ma najlepszą stójkę w UFC i wałek był z góry zatwierdzony przed pojedynkiem. Każdy złożył podpis na kontrakcie, że jeśli dojdzie do decyzji walkę wygrywa Till.

  Za te podpisy Stefek ma kilka przywilejów, w tym rewanż o złoto w którym znów zabierze do szkoły młodziaka.

  Mogę miał rozjebaną od kopnięć, a on już progresu nie zrobi a Till owszem jeszcze może się rozwinąć, zresztą idta w pizdu z takim stylem walki

 10. z woodleyem zremisował i przegrał, tak tylko mówię.

  ale jednak pasa nie zdobyl wiec podejscie do niego nie udane

  ale masz racje moj blad

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.