Alexander Volkanovski, który podczas gali UFC 232 pokonał w ładnym stylu Chada Mendesa, znajduje się aktualnie na 4 pozycji w rankingu UFC swojej kategorii wagowej i bardzo liczy na to, że już niedługo zawalczy o mistrzowski pas.

Wszyscy mówią, że Max Holloway wybiera się wagę wyżej, a ja na to mówię: Poczekaj chwilkę, zawalcz najpierw ze mną! Ludzie mówią, że on nie ma już z kim walczyć, a ja uważam, że to bzdury. Gwarantuję, że niedługo cały świat będzie mówił o tym, że zasługuję na walkę o pas. Chcę bić się o miano pierwszego pretendenta, albo dajcie mi od razu walkę o pas i nie róbmy bałaganu.

Volkanovski przedstawił swoje spojrzenie na tę sprawę podczas niedawnego spotkania z mediami. W trakcie rozmowy został zapytany również o to, co sądzi o potenjcalnej walce z Jose Aldo.

Aldo niedawno powiedział, że przeprasza, ale nie wiem czy przepraszał za to, że mnie nie zna, czy chodziło mu o to, że do naszej walki nie dojdzie. W sumie mam to gdzieś. Nie wiem czy on nadal myśli o pasie, więc nie wiem czy ta walka miałaby dla mnie sens. Mam wiele szacunku dla jego osiągnięć. Z drugiej strony chcę dojść do walki o pas i jeśli ona stanie mi na drodze, zrobię co trzeba.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.