Israel Adesanya

Kelvin Gastelum, który już w weekend zmierzy się o pas tymczasowy z Israelem Adesanyą, powiedział niedawno, że jego przeciwnik, mimo wygranej nad Andersonem Silvą, nie przeszedł w klatce jeszcze tego, co on.

Moim zdaniem on nie ma takiego doświadczenia w boju jak ja. Nie walczył z tak dobrymi zawodnikami jak ja. Oczywiście, walczył z dobrymi rywalami, ale nie z takimi jak ja.

Adesanya w rozmowie dla serwisu MMA Fighting odpowiedział na ten zarzut i przypomniał , że najwięksi rywale Gastelum walcząc z nim nie byli w sile wieku.

Walczyłem z Andersonem, który pokonał rywali Gasteluma, gdy ci byli młodzi. Gastelum walczył natomiast z Belfortem, gdy ten był stary, podobnie z Souzą, Bispingiem i Marquadtem. Ta lista jest długa. Nie wiem czemu nikt na to nie patrzy w taki sposób. Anderson natomiast to zupełnie inny rodzaj zawodnika. Przygotowując się na walkę z nim czułem, że będzie to dla mnie trudniejszy bój niż ten nadchodzący z Kelvinem.

Pojedynek Gasteluma z Adesanyą odbędzie się już 13 kwietnia, podczas gali UFC 236.

18 KOMENTARZE

 1. Walczyłem z Andersonem, który pokonał rywali Gasteluma, gdy ci byli młodzi

  I Anderson wtedy też był młodszy…:???:

  Ale ten Israel jest wkurwiający #TeamBurrito

 2. Gastelum weteranów robił w pierwszej rundzie a ten ledwo wypunktował dziadka Andersona. Typ jest żałosny.

 3. Gastelum weteranów robił w pierwszej rundzie a ten ledwo wypunktował dziadka Andersona. Typ jest żałosny.

  Dlatego ta walka to taka wielka beczka jadu, który rozlejemy na pół internetu :robertmakeup::tellmemore:

 4. Obydwoje nabiliscie rekord enerytami taka prawda. Ale nie sadze zeby Gastelum stojkowo mial szanse (jakiekolwiek) z czolowym kickbokseren swiata. Natomiast jezeli uda mu sie obalic to wygra na pewno . 50/50

 5. Liczę w wykolejenie pociągu. Kelvin ma bardzo dobre zapasy i super czutkę bokserską. Jest duża szansa, że stłamsi i ubije na zimno. Adesanya do tej pory super ale nie jest zweryfikowany, nie walczył z najlepszymi : Brunson nie ma już serca do walk, a Spider ma 50 lat i nie walczy ofensywnie.

 6. Walczyłem z Andersonem, który pokonał rywali Gasteluma, gdy ci byli młodzi.

  Tak kurwa pokonał Weidmana dwukrotnie….. Niech już Kelvin wykolei ten pociąg bo słuchać się go nie da

 7. Tak kurwa pokonał Weidmana dwukrotnie….. Niech już Kelvin wykolei ten pociąg bo słuchać się go nie da

  Kelvin przegrał z Chrisem .

 8. Kelvin przegrał z Chrisem .

  Jasne, że tak, ale wypowiedź nieprecyzyjna i wynika jakby mówił o każdym rywalu Kelvina, a nie tylko o tych z którymi wygrał.

  Ponadto z Jacare Anderson nie walczył(obecnie pewnie by przegrał, tak jak i reszta tuz światowego mma na których adesanya zrobił rekord),  a z Bispingiem koniec końców przegrał

 9. Izrael ma idealny styl walki żeby go uwielbiać. Ale jak tylko zaczyna coś gadać/pisać to człowiek nie może inaczej zareagować niż życzyć sobie nokautu na tym cwaniaczku .

 10. Te Izrael ale ty Souzą to sobie mordy nie wycieraj bo krokodyl to by cie opierdolił jak forfiter kurczaka.pdk

 11. IMO  Weidman by pokonał Israela a Romero pozbawil by jego durnego  grzebienia głowy do czesasania na senciury.

 12. Liczę w wykolejenie pociągu. Kelvin ma bardzo dobre zapasy i super czutkę bokserską. Jest duża szansa, że stłamsi i ubije na zimno. Adesanya do tej pory super ale nie jest zweryfikowany, nie walczył z najlepszymi : Brunson nie ma już serca do walk, a Spider ma 50 lat i nie walczy ofensywnie.

  Adesanya w octagonie efektowny, poza jest zadufanym w sobie narcyzem. Druga strona medalu jest taka, że ostatnio kiedy Whittaker wypadł.. Gastelum obnosił się nie ze swoim pasem i pajacował..A ścieżki kariery obu tych zawodników poprzecinane emerytami…Dlatego w sumie jest mi obojętne, kto wygra.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.