Israel Adesanya

Kelvin Gastelum, który już w weekend zmierzy się o pas tymczasowy z Israelem Adesanyą, powiedział niedawno, że jego przeciwnik, mimo wygranej nad Andersonem Silvą, nie przeszedł w klatce jeszcze tego, co on.

Moim zdaniem on nie ma takiego doświadczenia w boju jak ja. Nie walczył z tak dobrymi zawodnikami jak ja. Oczywiście, walczył z dobrymi rywalami, ale nie z takimi jak ja.

Adesanya w rozmowie dla serwisu MMA Fighting odpowiedział na ten zarzut i przypomniał , że najwięksi rywale Gastelum walcząc z nim nie byli w sile wieku.

Walczyłem z Andersonem, który pokonał rywali Gasteluma, gdy ci byli młodzi. Gastelum walczył natomiast z Belfortem, gdy ten był stary, podobnie z Souzą, Bispingiem i Marquadtem. Ta lista jest długa. Nie wiem czemu nikt na to nie patrzy w taki sposób. Anderson natomiast to zupełnie inny rodzaj zawodnika. Przygotowując się na walkę z nim czułem, że będzie to dla mnie trudniejszy bój niż ten nadchodzący z Kelvinem.

Pojedynek Gasteluma z Adesanyą odbędzie się już 13 kwietnia, podczas gali UFC 236.

2 KOMENTARZE

  1. Liczę w wykolejenie pociągu. Kelvin ma bardzo dobre zapasy i super czutkę bokserską. Jest duża szansa, że stłamsi i ubije na zimno. Adesanya do tej pory super ale nie jest zweryfikowany, nie walczył z najlepszymi : Brunson nie ma już serca do walk, a Spider ma 50 lat i nie walczy ofensywnie.

  2. Przyznam, że ten koleś zaczął mnie ostatnio irytować swoimi gadkami. Chętnie bym zobaczył, jak ktoś go zajedzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.