Temat potencjalnych starć mistrzów różnych organizacji nie jest niczym nowym w świecie mieszanych sztuk walki. Bardzo trudno jednak doprowadzi do sytuacji, w której dwie różne organizacje wystawiłyby do takich starć swoje największe gwiazdy. Szef marki ACA, Mairbek Khasiev, chciałby jednak takiej konfrontacji i zaproponował ją amerykańskiemu Bellatorowi.

Mam nadzieję, że zgadzacie się z tym, że tylko wielkie walki pomiędzy najlepszymi organizacjami mogą pokazać, która z nich jest lepsza. Już niegdyś ACB sugerowało taką weryfikację. Teraz ACA zaprezentowało taki pomysł Bellatorowi. Minęło kilka tygodni, a nadal nie mamy odpowiedzi, postanowiłem więc przedstawić swoje spojrzenie na sprawę w mediach społecznościowych.

Po tych słowach szef ACA, zwrócił się bezpośrednio do szefa Bellatora i napisał:

Pytam więc Scotta Cokera jaki jest problem? Czy taka gala nie jest dla ciebie ekscytującym rozwiązaniem? Zróbmy to, na co czekają fani MMA. Jedna gala w Rosji i druga w USA. Pamiętasz dawne czasy, kiedy to drużyny hokejowe ZSRR, USA i Kanady rywalizowało o miano najlepszych? Możemy przywrócić tę rywalizację i zobaczyć kto jest najlepszy. Nie chcesz być jednym z pierwszych w historii, który zorganizował takie wydarzenie? Mam nadzieję, że tego chcesz. Bellatorze, czekam na odpowiedź.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.