Jared Cannonier z powodu kontuzji nie będzie walczył z Darrenem Tillem na marcowej gali oraz nie wystąpi w roli rezerwowego zawodnika do walki wieczoru UFC 248 w Las Vegas.

Czołowy zawodnik wagi średniej UFC, Jarred Cannonier początkowo miał rywalizować z byłym mistrzem dywizji Robertem Whittakerem podczas marcowej gali w Las Vegas. Gdy ta walka nie doszła do skutku z powodu kontuzji „Żniwiarza”, planowano jego starcie z Darrenem Tillem lub rolę rezerwowego do walki wieczoru gali UFC 248 pomiędzy Yoelem Romero a obecnym mistrzem wagi średniej, Israelem Adesanyą.

Niestety żadna z tych walk nie dojdzie do skutku na marcowej gali z powodu kontuzji o jakiej zawodnik poinformował na swoim Instagramie, krytykując jednocześnie Tilla za próbę unikania walki z nim:

„Darren cieszę się, że znalazłeś w końcu odwagę i zdecydowałeś się zaakceptować walkę. W poniedziałek. Tylko dwa dni po tym, jak doznałem kontuzji. Kiedy do tego doszło w sobotę 7 lutego, byłem w Houston, aby porozmawiać o tym, że nie chcesz zaakceptować walki. Gdybyś od razu powiedział „tak”, wtedy kiedy zaoferowali nam to starcie, zamiast prawdopodobnie unikać walki, byłbym w Phoenix przygotowując się na skopanie twojego tyłka. Nie obwiniam cię, ale jednak trochę tak. W każdym razie, operację mam zaplanowaną na wtorek. Jeśli nadal będziesz w wadze średniej, trafię cię na jesień. P.S. powiedz swoim małym stworom, żeby przestały mnie tagować w twoich dziwnych postach.”

 

Cannonier od czasu przejścia do wagi średniej nie przegrał jeszcze walki w organizacji UFC. „Zabójczy Goryl” w nowej kategorii wagowej pokonał przed czasem Davida Brancha, Andersona Silvę oraz Jacka Hermanssona. W tym momencie zajmuje 4 miejsce w oficjalnym rankingu UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.