Jan Błachowicz, obecnie piąty zawodnik rankingu dywizji półciężkiej UFC, był jednym z trzech bohaterów siódmego odcinka „UFC Connected”. Reprezentant Berkut WCA opowiada o swoich treningach w Warszawie i Poznaniu, bliskich kontaktach z trenerem oraz o tym, jak ważne jest dla niego oparcie w narzeczonej.

29 KOMENTARZE

 1. Kolejna walka pewnie z OSP, bo dosłownie tylko on jest wolny. Walka o pas tak, ale jeśli wygra 2 kolejne pojedynki. Teraz o pas zawalczy albo Gus, jeśli wygra z Oezdemirem, albo Rua, jak wygra w ten weekend.

 2. Dana wie co robi. Taką obietnicą "spiął" Janka i następna walka w plecy, bo psycha słaba w "juch". Nie będzie takiej walki, ale chciałbym by w tym roku pas trafił do Janka.

 3. Bardzo fajny material, co do planow Janka pozostaje zyczyc powodzenia i jeszcze wielu wygranych w UFC, kto wie co moze sie wydarzyc.

 4. Dana wie co robi. Taką obietnicą "spiął" Janka i następna walka w plecy, bo psycha słaba w "juch". Nie będzie takiej walki, ale chciałbym by w tym roku pas trafił do Janka.

  prędzej spadnie śnieg w sierpniu

 5. Jeśli go zestawią z OSP i jeśli Janek go najebie efektownie np w 1 rundzie (co jest bardzo możliwe biorąc pod uwagę jak OSP reaguje na presję) to jestem w stanie sobie wyobrazić walkę Janek vs Gus 2 o zwakowany pas. Nie wydaje mi się, żeby DC miał jeszcze wrócić do półciężkiej, bez względu na to co mówi

 6. Janek, kurwa prosze cię nie myśl w ten sposób. Przed walka z Manuwą też było gadanie, że najpierw Jimmi potem Bader i walka o pas. Walka po walce, zwycięstwo po zwycięstwie. Nie patrz za daleko, bo przeszkody są zaraz pod twoimi nogami.

 7. Nie ma co gdybać tylko trzeba wygrywać. Chyba każdy chce by Janek walczył o pas, ale jak na razie jeszcze za szybko na takie deklaracje.

 8. Na takim poziomie to już nie ma co kalkulować i tak prędzej czy później będzie musiał walczyć z Gusem, Shogunem albo OSP.

 9. No nie, dobry chłopak z Polski ma niezły winstreak w swojej kategorii, nawołuje bezczelnie jeszcze walki o pas. Trzeba go zdolowac! Eh cohones…

 10. Pomimo tego, że ciężko mi sobie wyobrazić Janka z pasem UFC na biodrach to ja mu będę zawsze kibicował za to, że opuścił ciepły kurwidołek, poszedł drogą sportową i nawet dał radę dobić do czołówki w najlepszej lidze świata, pomimo etapu w którym miał ewidentny kryzys.

 11. Oby tak się stało, ale jakoś nie chce mi się wierzyć.

  W sierpniu nie raz jest snieg w Tatrach 😀 obyś się nie mylił

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.