Jan Błachowicz, który już w lutym zmierzy się z Thiago Santosem, w walce wieczoru gali UFC w Czechach, niedawno wrócił z Tajlandii, gdzie wypoczywał i trenował przygotowując się do nadchodzącego pojedynku, o czy powiedział w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl.

Pół na pół, wakacje połączone z treningami. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Tajlandii. Odpocząłem, ale także byłem cały czas w treningu. Jest to taki kraj, że co kilka kilometrów jest jakiś klub, w którym mogłem potrenować. Mam parę nowych „myczków”, które zademonstruję podczas najbliższej walki.

Błachowicz dodał również, że jest pewny swego przed starciem w Czechach i nie rezygnuje z marzeń o pasie mistrzowskim.

Fajnie, że mam okazję walczyć w walce wieczoru. Do tego stolica Czech jest blisko mojego rodzinnego miasta. Cieszę się, że będę mógł się zmierzyć z mocnym przeciwnikiem, który bardzo mocno bije. Będę musiał ręce trzymać bardzo wysoko. Myślę, że odniosę piąte zwycięstwo z rzędu, a następnie stoczę walkę o pas. Taki jest plan.

Gala w Czechach z udziałem Jana Błachowicza odbędzie się 23 lutego.

37 KOMENTARZE

 1. Jak nie teraz, to kiedy! To byłoby największe wydarzenie w polskim MMA (oczywiście zaraz po walce Popka ze Strachem).

 2. Życze walki o pas po wygranej z Santosem ale obawiam się, że UFC wcale nie takie prędkie. Jeśli Janek wygra swoją walke i Reyes porobi Oezdemira to ich zestawią i wtedy wygranego zobaczymy z Jonesem.

 3. Może jak zaśpiewa razem z chórem jaki to Jones jest koksiarz kapus i oszust to może i na niego zwrócą uwagę.  Życze mu wlaki o pas.

 4. Smith już klepnięty dla Bonesa, to myślę, że eliminatorem do walki o pas może być walka Janek/Santos – Reyes (nawet jak Oezdemir wygra, to z rekordem 1-2 w ostatnich 3 walkach nie ma szans na walkę o pas).

  Tylko gdzie w tym wszystkim Corey, który na tt najgłośniej pierdzi?

 5. Tak mu dopomóż Dejna Łajt. Z całego serca życzę Jankowi walki o pas, jak wygra (a wierzę, że wygra) walkę z Santosem to zasługuje.

 6. Mam parę nowych „myczków”, które zademonstruję podczas najbliższej walki.

  A ja z wielką przyjemnością obejrzę te myczki Panie Janku 😉

  Powodzenia!

 7. Tego Ci życzę Janek mordo !

  Ubijasz efektownie tego typa w Czechach, robisz w mediach szum, piszesz do Jona, że Ty też jesteś Dżon i nie ma miejsca dla dwóch na szczycie i jazda :no dawaj:

 8. Jan nie istnieje w USA:

  od -2:19:00

  rozmawiają o następnych przeciwnikach Jones, gadają tylko o Smithie i Coreyu Andresonie, nie ma nawet tematu Jana ani nawet Santosa, który przecież ubił Smitha na miękko w średniej…

 9. swietne nastawienie Janek 😉 ale i tak obawiam się że wygrana w pięknej Pradze z Santosem nie zapewni Ci walki o tytuł , obym się jednak mylił 😀

 10. Janek musisz to wygrać. 5 rund. Żeby tylko kondycja dopisała.

  A z myczkami to lepiej uważać. Juz kiedyś szpila w USA na czarnych miał myczki pokazywać. I wiemy jak sie skończyło.

 11. I prawidłowo Janek! Trzeba iść twardo do przodu w tym sporcie podszytym gównianymi biznesami! WOJNA JANEK!!!! UBIJ SANTOSA!!!!!!!

 12. Jan ma wszystko by zawalczyć o pas poza kontrowersją. Jest zbyt poukładany, a w hameryce musi być szoł, nie ma miejsca na sprawiedliwość na szczycie.

 13. No niestety sa jeszcze inni przed Toba Janku. Polaczki zawsze maja gorzej co zrobic.

  Kompleksiarze narodowosciowi też muszą mieć cieżko, tyle wokół "wspaniałych" narodów a ty musisz się w tej złej Polszy kisić…

 14. Myślę, że odniosę piąte zwycięstwo z rzędu, a następnie rozkwaszę przeżarty od koksu kinol Jonesa i zabiorę mu pieprzony pas!

  Poprawiłem. Janek nie dziękuj:crazy:

 15. Kompleksiarze narodowosciowi też muszą mieć cieżko, tyle wokół "wspaniałych" narodów a ty musisz się w tej złej Polszy kisić…

  Mi jest dobrze w Polsce. Napisalem prawde gdyby byl np amerykaninem to by walke dostal szybciej. Na co sie rzucasz? Nie napisalem tego zeby Janowi pocisnac przeciez.

 16. Mi jest dobrze w Polsce. Napisalem prawde gdyby byl np amerykaninem to by walke dostal szybciej. Na co sie rzucasz? Nie napisalem tego zeby Janowi pocisnac przeciez.

  Przecież to oczywiste, po co mu tłumaczysz? Nikt tu nie ciśnie nikomu, ale czasami wypowiedzi Jana wyglądają jakby były trollowaniem, jak np. ta z wysyłaniem maila do UFC, że są gotowi na walkę o pas…

 17. Przecież to oczywiste, po co mu tłumaczysz? Nikt tu nie ciśnie nikomu, ale czasami wypowiedzi Jana wyglądają jakby były trollowaniem, jak np. ta z wysyłaniem maila do UFC, że są gotowi na walkę o pas…

  On nie zrozumial bo glupio odpisal. Wole prostowac takich od razu.

 18. Wierzę że Janek to ogarnie, stójkę ma na najwyższym poziomie. A potem walka o pas już na wyciągnięcie ręki. Tam już nie ma żadnego głośnego nazwiska. Jedynie Rockhold teraz przeszedł. Naprawdę Janek jest już blisko walki z ćpunem i tego mu z całego serca życzę.

 19. Tylko gdzie w tym wszystkim Corey, który na tt najgłośniej pierdzi?

  :gdzie:

  Corey jest tak nudny, że nawet Jego mama zasypia na Jego walkach.

 20. Janek jest blisko,ale ciagle potrzebne mu są przychylne wiatry.Gus chce walczyć z Corey i jeśli do tej walki by doszło i Corey by wygrał(w co watpię)to najprawdopodobniej wyprzedził by Janka w walce o pas.To,że Janek będzie walczył w Pradze,też troszeczkę przeciwko niemu.Gale w Europie często są mniej medialne ,tak że Janek powinien wygrać spektakularnie i skupić wokół siebie jak najwiecej reflektorów a zadenie ciężkie gdyż przeciwnik mocny.Tak czy inaczej będę mu kibicował.

 21. Byłoby świetnie ale myślę, że nie koniecznie tak musi być. Tym bardziej, że Janek przed tymi 4 wygranymi miał 3 albo 4 porażki i był na samym dnie. Teraz ma 4 wygrane z rzędu. Na logikę wydaje się to za mało, by dostać walke o pas. Myślę, że jak teraz zgasi jakoś efektownie Santosa następnie ogarnie jeszcze kogoś to taką walke o pas dostanie!

 22. Martwi mnie ten wywiad, bo jeden jego kolega z WCA też miał pokazać parę myczkow Panu Bawełnie z Alabamy, a jedyne co wygrał to tytuł za nokaut roku jak po ciosie bumobijcy oddał kal i mocz na ring. Panie Janku, nie idź ta droga i ogranicz kontakt z gitem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.