Marvin Vettori wyładował swoją frustrację na Twitterze po tym gdy kilku zawodników organizacji UFC, w tym brazylijskie legendy sportów walki, Anderson Silva i Ronaldo „Jacare” Souza rzekomo odrzucili oferty zmierzenia się z nim w klatce.

Włoski zawodnik nie ukrywa zdenerwowania sytuacją w której nie może zakontraktować kolejnego występu w klatce organizacji UFC. Vettori na swoich mediach społecznościowych zdradził, że kilku zawodników odmówiło walki z nim w tym legendy takie jak Anderson „The Spider” Silva oraz Ronaldo „Jacaré” Souza:

Chciałem być miły i tak dalej ale jebać to, jestem już zmęczony ludźmi którzy odrzucają walki ze mną. Anderson Silva i Jacare również powiedzieli „nie”. Każdy ma jakąś wymówkę. Nie chcesz się bić? To wypierdalaj z UFC.

Naprawdę to rozumiem, jesteś legendą, ty też jesteś legendą ale jeśli jesteś w UFC to znaczy, że należysz do grupy najlepszych z najlepszych zawodników. Na tym poziomie nie możesz wybierać sobie walk. To dzieje się non stop.

Jeden z kibiców zapytał go również o potencjalne pojedynki z Ianem Heinischem i Krzysztofem Jotko, ale „The Italian Dream” stwierdził, że ci zawodnicy również odrzucili ofertę starcia z nim:

To nie pierwszy raz, kiedy Vettori zwrócił się bezpośrednio do byłego mistrza wagi średniej, Andersona Silvy. Włoch zamieścił kilka dni temu na Instagramie relację z prośbą o walkę z Brazylijczykiem krytykując go jednocześnie za chęć wejścia do oktagonu z mniejszym od siebie Pettisem:

Vettori (MMA 15–4–1) ma obecnie świetną serię trzech zwycięstw z rzędu. Pokonywał najpierw decyzjami sędziów Cezara Ferreirę i Andrew Sancheza a ostatnim starciu poddał w 1 rundzie Karla Robersona. Jego ostatnie zwycięstwo zapewniło 14 miejsce w rankingu wagi średniej organizacji UFC. W kwietniu 2018 roku przegrał przez niejednogłośną decyzję z aktualnym mistrzem dywizji średniej, Israelem Adesanyą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.