Marvin Vettori wyładował swoją frustrację na Twitterze po tym gdy kilku zawodników organizacji UFC, w tym brazylijskie legendy sportów walki, Anderson Silva i Ronaldo „Jacare” Souza rzekomo odrzucili oferty zmierzenia się z nim w klatce.

Włoski zawodnik nie ukrywa zdenerwowania sytuacją w której nie może zakontraktować kolejnego występu w klatce organizacji UFC. Vettori na swoich mediach społecznościowych zdradził, że kilku zawodników odmówiło walki z nim w tym legendy takie jak Anderson „The Spider” Silva oraz Ronaldo „Jacaré” Souza:

Chciałem być miły i tak dalej ale jebać to, jestem już zmęczony ludźmi którzy odrzucają walki ze mną. Anderson Silva i Jacare również powiedzieli „nie”. Każdy ma jakąś wymówkę. Nie chcesz się bić? To wypierdalaj z UFC.

Naprawdę to rozumiem, jesteś legendą, ty też jesteś legendą ale jeśli jesteś w UFC to znaczy, że należysz do grupy najlepszych z najlepszych zawodników. Na tym poziomie nie możesz wybierać sobie walk. To dzieje się non stop.

Jeden z kibiców zapytał go również o potencjalne pojedynki z Ianem Heinischem i Krzysztofem Jotko, ale „The Italian Dream” stwierdził, że ci zawodnicy również odrzucili ofertę starcia z nim:

To nie pierwszy raz, kiedy Vettori zwrócił się bezpośrednio do byłego mistrza wagi średniej, Andersona Silvy. Włoch zamieścił kilka dni temu na Instagramie relację z prośbą o walkę z Brazylijczykiem krytykując go jednocześnie za chęć wejścia do oktagonu z mniejszym od siebie Pettisem:

Vettori (MMA 15–4–1) ma obecnie świetną serię trzech zwycięstw z rzędu. Pokonywał najpierw decyzjami sędziów Cezara Ferreirę i Andrew Sancheza a ostatnim starciu poddał w 1 rundzie Karla Robersona. Jego ostatnie zwycięstwo zapewniło 14 miejsce w rankingu wagi średniej organizacji UFC. W kwietniu 2018 roku przegrał przez niejednogłośną decyzję z aktualnym mistrzem dywizji średniej, Israelem Adesanyą.

19 KOMENTARZE

 1. Popieram Włocha. Jotko to nie powinien wybrzydzać. Vetorri jest wyżej w rankingu, tak samo ma 3 zwycięstwa z rzędu i mam wrażenie, że jego popularność rośnie.

 2. Ten to ma pecha, jak nie przekładana jest walka bo pandemia, bo gość po cięciu wagi wymięka to inni odrzucają propozycje walk z nim. Szkoda, bo gość ma spore perspektywy, a do tego potrafił doprowadzić do splitu z Izzym.

 3. To że konfindencjusz jotko odmówił bardzo mnie zadziwiło 😮 o: bardzo. W oktagonie ostatnio po swojej kolejnej chujowej mówił, że może bić się choćby i następnego dnia:cry:

 4. Krzysiu odmowil :razz:ociesznymirek:

  Jesli mu w tym czasie wypadlo zebranie w Antifie to jest usprawiedliwiony.

 5. Po wpierdolu od Costy Adesanya zostanie rzucony do rewanżu z Vettorim , tym razem już Marvin napierdoli mu tak że sedziowie nie pomogą i Kuntakinte ma po karierze.  Ale to sie pięknie zaczyna ukłądać.

 6. Po wpierdolu od Costy Adesanya zostanie rzucony do rewanżu z Vettorim , tym razem już Marvin napierdoli mu tak że sedziowie nie pomogą i Kuntakinte ma po karierze.  Ale to sie pięknie zaczyna ukłądać.

  Gdzie tam. Nie dadzą mu Israela nawet jak go Costa mocno ubije. Może się postarać o zestawienie z Gastelumem albo Hermanssonem. Chyba żaden z dwójki mocno nie ucierpiał w ostatniej walce.

 7. Jotko to w ogóle  dziwny typ, gada że może walczyć nawet jutro a jak dostaje ofertę walki krótko po jego ostatniej z Hollandem to odmawia.

 8. Po wpierdolu od Costy Adesanya zostanie rzucony do rewanżu z Vettorim , tym razem już Marvin napierdoli mu tak że sedziowie nie pomogą i Kuntakinte ma po karierze.  Ale to sie pięknie zaczyna ukłądać.

  Costa nie ma szans.

 9. Jotko to w ogóle  dziwny typ, gada że może walczyć nawet jutro a jak dostaje ofertę walki krótko po jego ostatniej z Hollandem to odmawia.

  Dostał propozycję walki z Hollandem czy mówisz że walczył z Hollandem ? Bił się z Andersem ziomek

 10. Dostał propozycję walki z Hollandem czy mówisz że walczył z Hollandem ? Bił się z Andersem ziomek

  Wiem wiem, chujowo napisałem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.