conor mcgregor oliveira

O walce Charlesa Oliveiry z Conorem McGregorem mówiło się już wielokrotnie. Panowie ostatecznie nigdy nie spotkali się w oktagonie UFC, ale Brazylijczyk jest cały czas otwarty na takie starcie.

O powrocie do klatki Conora McGregora głośno od dawna. Irlandczyk ma potencjalnie zmierzyć się z Michaelem Chandlerem, ale ich starcie do dziś nie zostało oficjalnie potwierdzone. Conor cały czas też medialnie zaczepia innych zawodników i wchodzi z nimi w słowne przepychanki. Również z Charlesem Oliveirą od dawna wymieniają się uwagami. Brazylijczyk w programie The MMA Hour potwierdził, że cały czas jest gotów na to, aby pobić Conora.

Ja tu cały czas jestem i na niego czekam. To co on musi zrobić, to wskazać czas i miejsce, a ja się tam zjawię. Myślę, że on chce się ze mną bić, inaczej by o mnie nie gadał. Nie wiem, czy kiedyś zawalczymy, ale ja tu jestem, a gdzie jest Conor? Nie ma znaczenia w jakiej wadze będziemy się bić, w 170 czy 185 funtów. To co on musi zrobić, to zatrzymać się i zawalczyć.

Charles Oliveira zdobył tytuł mistrzowski w 2021 roku pokonując przed czasem Michaela Chandlera. Podczas gali UFC 269 obronił tytuł w starciu z Dustinem Poirierem. Brazylijczyk utracił tytuł mistrzowski przy okazji walki z Justinem Gaethje. Charles pokonał rywala, ale przed starciem nie zmieścił się w wymaganym limicie wagi lekkiej, co spowodowało odebranie mu pasa. W październiku 2022 roku Charles Oliveira podczas gali UFC 280 zmierzył się z Islamem Makhachevem w boju o pas wagi lekkiej. Brazylijczyk przegrał pojedynek przez poddanie i nie odzyskał pasa, który niegdyś wisiał na jego biodrach. W czerwcu tego roku Oliveira znokautował Beneila Dariusha, a w październiku ponownie stanie do boju o pas z Makhachevem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,798 komentarzy 2,754 polubień

O walce Charlesa Oliveiry z Conorem McGregorem mówiło się już wielokrotnie. Panowie ostatecznie nigdy nie spotkali się w oktagonie UFC, ale Brazylijczyk jest cały czas otwarty na takie starcie. O powrocie do klatki Conora McGregora głośno od dawna. Irlandczyk ma potencjalnie zmierzyć się z Michaelem Chandlerem, ale ich starcie do dziś nie zostało oficjalnie potwierdzone. […]

Odpowiedz polub

click to expand...