chandler makhachev islam

Michael Chandler, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej UFC, jest zdania, że Islam Makhachev musi jeszcze zapracować w klatce na swoją szansę walki o pas.

Dana White, szef UFC, zapowiedział niedawno, że po wygranej nad Bobby Greenem, Islam Makhachev przed ewentualną walką o pas będzie musiał zmierzyć się jeszcze z Beneilem Dariushem, z którym był już wcześniej zestawiony.

Podobnego zdania jeszcze Michael Chandler, który w programie The Schmo and The Pro powiedział:

Pokonanie Bobby’ego Greena nie powinno gwarantować walki o pas. Islam ma dobrą passę zwycięstw, ale zrobioną na zawodnikach spoza pierwszej dziesiątki rankingu, poza Danem Hookerem. Uważam, że najpierw musi zawalczyć z Beneilem Dariushem. To jest świetne zestawienie.

Beneil Dariush wypadł z walki z Islamem Makhachevem z powodu kontuzji nogi. W jego miejsce wszedł Boby Green, którego Makhachev pokonał.

Dariush jest aktualnie na fali siedmiu zwycięstw z rzędu. W ostatnich czterech walkach pokonał Diego Ferreirę, Scotta Holtzmana, Drakkare Klose i Tony’ego Fergusona. Beneil walczy do UFC od roku 2014. W tym czasie stoczył dwadzieścia pojedynków, z których piętnaście wygrał. W rankingu wagi lekkiej UFC znajduje się dziś na pozycji czwartej.

Islam Makhachev w swojej karierze przegrał tylko raz, w drugiej walce dla UFC. Od roku 2016 pozostaje niepokonany. W rankingu wagi lekkiej UFC znajduje się dziś na pozycji trzeciej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

1,873 komentarzy 1,671 polubień

Michael Chandler, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej UFC, jest zdania, że Islam Makhachev musi jeszcze zapracować w klatce na swoją szansę walki o pas. Dana White, szef UFC, zapowiedział niedawno, że po wygranej nad Bobby Greenem, Islam Makhachev przed ewentualną walką o pas będzie musiał zmierzyć się jeszcze z Beneilem Dariushem, z którym

Odpowiedz polub

click to expand...