latifi

(Fot. MMARocks.pl)

Ilir Latifi, znany polskim fanom MMA głównie z faktu bolesnej porażki przez nokaut z Janem Błachowiczem, poznał nazwisko kolejnego rywala. „The Sledgehammer” zmierzy się z Hansem Stringerem na gali UFC Fight Night 72 w Szkocji. Informację o zestawieniu jako pierwsze przekazała kimura.se.

Latifi (MMA 9-4) aktualnie w Ultimate Fighting Championship ma dwa zwycięstwa i dwie porażki. Oprócz wspomnianego Błachowicza musiał także uznać wyższość Gegarda Mousasiego – w debiucie w największej organizacji MMA świata. 31-letni Szwed wygrywał natomiast z Cyrillem Diabatem i Chrisem Dempseyem.

Stringer (MMA 22-6-3) w organizacji zarządzanej przez Danę White’a zawalczył dwukrotnie. W marcu ubiegłego roku niejednogłośnie na punkty zwyciężył z Francimarem Barroso, a w październiku został zastopowany ciosami przez Fabio Maldonado.

Gala UFC Fight Night 72 odbędzie się 18 lipca w Glasgow, w Szkocji. Karta walk tej gali aktualnie prezentuje się następująco:

  • Joseph Duffy vs. Ivan Jorge
  • Ilir Latifi vs. Hans Stringer
  • Leon Edwards vs. Paweł Pawlak
  • Rob Whiteford vs. Paul Redmond

3 KOMENTARZE

  1. Dopychają galę europejczykami 🙂
    Oby Hans powstrzyłam zapaśnicze zapędy Latifiego i zasadził mu KO w 3 rundzie!

  2. Błachowiczowi odpadł potencjalny rywal. Swoją drogą nie pamietam jeszcze karty która zapowiada sią od dołu, bez podania najpierw dwóch głównych walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.