Igor Michaliszyn, numer trzy rankingu wagi półśredniej KSW, jest gotów na powrót do klatki. Igor ma za sobą dwie wygrane walki w największej polskiej organizacji i właśnie zapowiedział, że niedługo zawalczy ponownie.

Igor Michaliszyn ostatni raz walczył w kwietniu tego roku. Podczas gali XTB KSW 81 zmierzył się z Krystianem Bielskim i rozbił go w drugiej rundzie pojedynku. Po tym starciu Igor miał walczyć we wrześniu, ale kontuzja wyeliminowała go z pojedynku. Teraz jednak Michaliszyn napisał:

Już wkrótce.
Chwila odpoczynku i zaleczenie kontuzji dobrze zrobiło!
Czasami trzeba cofnąć się w pamięci i przypomnieć sobie dlaczego…
Dziękuję mojemu całemu zespołowi, że zawsze jest ze mną.
„Zwycięstwo bierze się z wydobycia z siebie tego, co najlepsze, gdy czujesz się najgorzej”.

Igor Michaliszyn zadebiutował w KSW w lutym zeszłego roku i już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Idrisa Amizhaeva. 26-latek z Dąbrowy Górniczej ma na koncie dziesięć wygranych pojedynków, z których siedem zakończył przed czasem. Przed wejściem do KSW Igor rywalizował na galach takich organizacji jak RWC, Spartan Fight czy FEN, gdzie pokonał Tomasza Romanowskiego, byłego pretendenta do pas KSW wagi średniej. Reprezentant Silesian Cage Club jest na fali pięciu wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,953 komentarzy 3,009 polubień

Igor Michaliszyn, numer trzy rankingu wagi półśredniej KSW, jest gotów na powrót do klatki. Igor ma za sobą dwie wygrane walki w największej polskiej organizacji i właśnie zapowiedział, że niedługo zawalczy ponownie. Igor Michaliszyn ostatni raz walczył w kwietniu tego roku. Podczas gali XTB KSW 81 zmierzył się z Krystianem Bielskim i rozbił go w […]

Odpowiedz polub

click to expand...