Roy Jones Mike Tyson

Jakiś czas temu Mike Tyson, były mistrz wagi ciężkiej i prawdziwa legenda boksu, ogłosił, że chce powrócić na ring. Dziś już wiemy, że „Żelazny Mike” w swojej najbliższej walce zmierzy się z Royem Jonesem Jr.

Zobacz również: Dwie legendy w ringu! Mike Tyson wraca by zmierzyć się z Royem Jonesem Jr!

Niedługo po ogłoszeniu pojedynku obu pięściarzy Mike Tyson opublikował w mediach społecznościowych pierwszą zapowiedź nadchodzącej walki.

Do starcia ma dojść 12 września i będzie można je zobaczyć w systemie PPV.

https://www.instagram.com/p/CC_rMMxF7YN/

Mike Tyson to legendarny bokser, jeden z najlepszych pięściarzy w historii tego sportu. Był niepokonany od 1985 do 1990, kiedy to sensacyjnie przegrał z Jamesem Douglasem. Zanim to się jednak stało, aż sześć razy zdołał obronić mistrzostwa IBF, WBA i WBC.

Roy Jones Jr to równie bokserska legenda ringów, czterokrotny mistrz świata w różnych kategoriach wagowych: średniej, superśredniej, półciężkiej i ciężkiej.

Starcie Tysona z Jonesem ma być pojedynkiem pokazowym.

15 KOMENTARZE

 1. Roy, to neurologicznie półinwalida. Jeśli to nie jest ustawka, to żal mi człowieka, bo prędzej czy później skończy jako tzw warzywo. O jego rozbiciu świadczy fakt, że słaby Głażewski potrafił z nim wygrać, choć nie na kartach punktowych. Ten sam Głażewski, którego później rozwalił przeciętny Miszkiń. Mike też dostawał po łbie, ale nigdy nie kończył walk w ten sposób.

 2. Roy, to neurologicznie półinwalida. Jeśli to nie jest ustawka, to żal mi człowieka, bo prędzej czy później skończy jako tzw warzywo. O jego rozbiciu świadczy fakt, że słaby Głażewski potrafił z nim wygrać, choć nie na kartach punktowych. Ten sam Głażewski, którego później rozwalił przeciętny Miszkiń. Mike też dostawał po łbie, ale nigdy nie kończył walk w ten sposób.

  Ale jakoś mu to nie przeszkodziło w zdobyciu później pasów UBO, WBF i WBU, który nawet kilka razy obronił!

  A tak  na poważnie, to jakie to ma znaczenie w kontekście tego pokazu? Obaj się do niczego nie nadają, Mike od 20 lat, a Roy od 15.

 3. Walka pokazowa przypominam. Nikt to nie będzie szedł po KO. Podejrzewam, że w zwykłej walce było by KO dla Mike-a w 2-3 rundzie, RJJ nie ma już szczęki.

 4. Walka pokazowa przypominam. Nikt to nie będzie szedł po KO. Podejrzewam, że w zwykłej walce było by KO dla Mike-a w 2-3 rundzie, RJJ nie ma już szczęki.

  Mike w ringu zmienia się w zwierzę. 😆 Walka pokazowa ale zobaczymy, zresztą Mike jest w stanie go znokautować "niechcący".

 5. briggs byłby milion razy lepszy ale ma za mocne pierdolniecie to wzięli roya:lol:

  Briggs rozpierdoliłby Tajsona w normalnej walce

  Tak poza tym Roy > Tyson jeśli chodzi o skillsy

 6. Tyson, to jednak przechuj. Jako posiadacz legalnej plantacji maryśki, nie mógł sobie odmówić przy podpisywaniu kontraktu… 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.