Holly Holm nie udało się zdobyć tytułu mistrzowskiego na UFC 239. Zawodniczka JacksonWink została brutalnie znokautowana w pierwszej rundzie przez Amandę Nunes.  Zawsze mówię, że żyje pełna marzeń. Nigdy co prawda nie myślałam o byciu znokautowaną przez wysokie kopnięcie, na pewno to nie część moich marzeń. To był mój koszmar, teraz wstajesz rano i mówisz, że tak się już stało, takie jest życie.  Amerykanka po wygranej nad Rondą Rousey stoczyła jeszcze 7 pojedynków, licząc ostatnią walkę, niestety aż 5 z nich przegrała. Wiele osób wysyła więc z tego powodu Holm na sportową emeryturę. Wiedzcie, że ze mną wszystko w porządku. Ciągle idę do przodu. Wiadomo mam teraz złamane serce, ale to nic, doceniam wasze wsparcie i miłość. Co więcej, Dana White w ostatnim wywiadzie przyznał, że oczekuje od Holm zawieszenia rękawic na kołku. To świetna zawodniczka, przykład człowieka. Nie wiem, ale myślę, że musi pomyśleć nad tym, co dalej- mówi prezydent UFC dla MMAFighting. Mówię to ze względu na to, że zawsze dbam o nią jako zawodniczkę. Musimy po prostu o tym pogadać.

Holly Holm nie udało się zdobyć tytułu mistrzowskiego na UFC 239. Zawodniczka JacksonWink została brutalnie znokautowana w pierwszej rundzie przez Amandę Nunes.

Zawsze mówię, że żyje pełna marzeń. Nigdy co prawda nie myślałam o byciu znokautowaną przez wysokie kopnięcie, na pewno to nie część moich marzeń. To był mój koszmar, teraz wstajesz rano i mówisz, że tak się już stało, takie jest życie.

Amerykanka po wygranej nad Rondą Rousey stoczyła jeszcze 7 pojedynków, licząc ostatnią walkę, niestety aż 5 z nich przegrała. Wiele osób wysyła więc z tego powodu Holm na sportową emeryturę.

Wiedzcie, że ze mną wszystko w porządku. Ciągle idę do przodu. Wiadomo mam teraz złamane serce, ale to nic, doceniam wasze wsparcie i miłość.

Co więcej, Dana White w ostatnim wywiadzie przyznał, że oczekuje od Holly zawieszenia rękawic na kołku.

To świetna zawodniczka, przykład człowieka. Nie wiem, ale myślę, że musi pomyśleć nad tym, co dalej- mówi prezydent UFC dla MMAFighting.

Mówię to ze względu na to, że zawsze dbam o nią jako zawodniczkę. Musimy po prostu o tym pogadać.

12 KOMENTARZE

 1. Łysy jebaniutki jak im wszystkim kończy kariery. Fajne porównanie sposobu dbania o zawodników. Z jednej strony łysy, który mówi Rockholdowi żeby se dał siana bo już ma drugi raz łeb złamany, a z drugiej strony rekordowy duet K&L, który ubłagał Mameda, który se pewnie niedługo nie będzie umiał dupy podetrzeć żeby jeszcze zawalczył bo im się budżet nie dopina xD

 2. Łysy jebaniutki jak im wszystkim kończy kariery. Fajne porównanie sposobu dbania o zawodników. Z jednej strony łysy, który mówi Rockholdowi żeby se dał siana bo już ma drugi raz łeb złamany, a z drugiej strony rekordowy duet K&L, który ubłagał Mameda, który se pewnie niedługo nie będzie umiał dupy podetrzeć żeby jeszcze zawalczył bo im się budżet nie dopina xD

  Łysy obniża ich wartość rynkową tym gadaniem. Holly jest na jakimś dobrym kontrakcie, który niedawno podpisała (Gadelha jest na 50+50, to co dopiero Holly) i pewnie będą chcieli ten kontrakt zmienić. W jej dywizji nie ma za dużo zawodniczek, i wysyłanie ją na emeryturę to jakiś strzał w stopę,ale po takim tekście, to Holly będzie musiała prosić o walkę nie UFC, stąd też pewnie mniejsza kasa. Łysy zna tych zawodników, a Holly to nie jest osoba która myśli o przejściu na emeryturę.

 3. Ja czekam aż Cockhold przerwie milczenie. Ciekawe co teraz ma do powiedzenia mądrego.

  Lucky punch, a potem dalej nawijka, jak mu się już szczęka zrośnie.

 4. Ona zawsze będzie znana tylko z jednej walki.

  Ja wiem, biła wszystkie razem z Ronda, potem no już trafiła na mocniejsze. Amadeusz to jest maszyna, nie ma z nią szans obecnie żadna laska w UFC.

 5. Łysy jebaniutki jak im wszystkim kończy kariery. Fajne porównanie sposobu dbania o zawodników. Z jednej strony łysy, który mówi Rockholdowi żeby se dał siana bo już ma drugi raz łeb złamany, a z drugiej strony rekordowy duet K&L, który ubłagał Mameda, który se pewnie niedługo nie będzie umiał dupy podetrzeć żeby jeszcze zawalczył bo im się budżet nie dopina xD

  Dana Łysy kłamca kapitalista White elegancko to robi. Fajnie obserwować jego działania.

  Wysyła rozjebanych zawodników do domu (gadaniem do tego obniza wartosc rynkowa jak tutaj zauważono, zeby nie poszli gdzie indziej sie lać), a jednocześnie sciąga narybek przez contender series.

  Każdy biznes jak dziurawe wiadro – wlewasz nowe i akceptujesz to co spierdoli.

  Szkoda, że trend w PL marny i zamiast krystalicznie czystej gorskiej wody w postaci mlodych prospektow wlewa się szambo celebrytów.

  Chociaz teraz ta akcja z amatorskim mma – moze Kalwi i Remi zaczna w koncu zasilac swoja organizacje czymś dobrym.

 6. Ja czekam aż Cockhold przerwie milczenie. Ciekawe co teraz ma do powiedzenia mądrego.

  Na razie nie ma nic do powiedzenia, dosłownie nic bo mu szczęka odpadła po ciosach Janka.

  :conorsalute:

 7. Chociaz teraz ta akcja z amatorskim mma – moze Kalwi i Remi zaczna w koncu zasilac swoja organizacje czymś dobrym.

  Jak zaczną tak robić i nagle do krsu wpłynie cała armia polskich prospektów, to mojemu synowi dam maciej, a córce martina. Róbcie screeny :conorsalute:

 8. Holly Holm: $300,000 – za samo wyjście do oktagonu…

  Wyobrażam sobie, że miała też bonus za zwycięstwo tak jak Nunes, czyli 200k.

  Nunes też dostała 300k za wyjście do oktagonu, a jest mistrzynią z kilkoma obronami…tyle w temacie Nunes.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.