Holly Holm nie udało się zdobyć tytułu mistrzowskiego na UFC 239. Zawodniczka JacksonWink została brutalnie znokautowana w pierwszej rundzie przez Amandę Nunes.   Zawsze mówię, że żyje pełna marzeń. Nigdy co prawda nie myślałam o byciu znokautowaną przez wysokie kopnięcie, na pewno to nie część moich marzeń. To był mój koszmar, teraz wstajesz rano i mówisz, że tak się już stało, takie jest życie.   Amerykanka po wygranej nad Rondą Rousey stoczyła jeszcze 7 pojedynków, licząc ostatnią walkę, niestety aż 5 z nich przegrała. Wiele osób wysyła więc z tego powodu Holm na sportową emeryturę.  Wiedzcie, że ze mną wszystko w porządku. Ciągle idę do przodu. Wiadomo mam teraz złamane serce, ale to nic, doceniam wasze wsparcie i miłość.  Co więcej, Dana White w ostatnim wywiadzie przyznał, że oczekuje od Holm zawieszenia rękawic na kołku.  To świetna zawodniczka, przykład człowieka. Nie wiem, ale myślę, że musi pomyśleć nad tym, co dalej- mówi prezydent UFC dla MMAFighting.  Mówię to ze względu na to, że zawsze dbam o nią jako zawodniczkę. Musimy po prostu o tym pogadać.

Holly Holm nie udało się zdobyć tytułu mistrzowskiego na UFC 239. Zawodniczka JacksonWink została brutalnie znokautowana w pierwszej rundzie przez Amandę Nunes.

Zawsze mówię, że żyje pełna marzeń. Nigdy co prawda nie myślałam o byciu znokautowaną przez wysokie kopnięcie, na pewno to nie część moich marzeń. To był mój koszmar, teraz wstajesz rano i mówisz, że tak się już stało, takie jest życie.

Amerykanka po wygranej nad Rondą Rousey stoczyła jeszcze 7 pojedynków, licząc ostatnią walkę, niestety aż 5 z nich przegrała. Wiele osób wysyła więc z tego powodu Holm na sportową emeryturę.

Wiedzcie, że ze mną wszystko w porządku. Ciągle idę do przodu. Wiadomo mam teraz złamane serce, ale to nic, doceniam wasze wsparcie i miłość.

Co więcej, Dana White w ostatnim wywiadzie przyznał, że oczekuje od Holly zawieszenia rękawic na kołku.

To świetna zawodniczka, przykład człowieka. Nie wiem, ale myślę, że musi pomyśleć nad tym, co dalej- mówi prezydent UFC dla MMAFighting.

Mówię to ze względu na to, że zawsze dbam o nią jako zawodniczkę. Musimy po prostu o tym pogadać.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.