holloway mcgregor ufc

Max Holloway (MMA 21-4), który kilka lat temu walczył i przegrał z Conorem McGregoraem (MMA 21-4), dziś nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Irlandczykiem, o czym powiedział w programie Ariela Helwaniego.

Nie widzę w nim dziś tego, co sprawiło, że został mistrzem. Jeśli gonisz za kilkoma rzeczami na raz, na żadnej nie skupiasz się w 100 procentach. On przecież wyzwał do walki chyba z 20 zawodników. Czy jestem zainteresowany walką z nim? Oczywiście. Nie interesuje mnie jednak pojedynek z nim w sytuacji, w której on nie jest w swojej najlepszej formie. On nie wydaje się być teraz w takiej formie. To co mówi nie sprawia, żeby było widać u niego determinację.

Holloway dodał jednak, co może spowodować, że z chęcią zawalczyłby ponownie z McGregorem.

Jeśli on wróci i powie: pokonałem Maxa, gdy był młodzikiem, ale teraz chcę go pobić w jego szczytowym momencie kariery, żeby udowodnić, że jestem najlepszy, wtedy chciałbym się z nim bić. Chcę widzieć u niego tę mentalność mistrza, którą dysponował w latach 2015-2016. Aktualnie on nie jest dla mnie interesującym rywalem.

Kolejny występ Hawajczyka odbędzie się podczas UFC 245, 14 grudnia. Holloway zmierzy się wówczas z Alexandrem Volkanovskim (MMA 20-1).

11 KOMENTARZE

  1. Bardzo subtelnie wziął Krula pod włos. Ale teraz McGrześ toczyć będzie batalię z dziadkiem z baru.

  2. Napisał bez spiny jak jest o różnicy w formie – obijanie Grzegiego przez niego wyglądało by teraz jak walka Grzegiego z dziadkiem w barze, tylko że mogło by sie skończyć nokautem.

  3. Napisał bez spiny jak jest o różnicy w formie – obijanie Grzegiego przez niego wyglądało by teraz jak walka Grzegiego z dziadkiem w barze, tylko że mogło by sie skończyć nokautem.

    jakby dziadek oddał, to też mogłoby się skończyć nokautem

  4. Co to za pierdolenie że Conor nie był w formie z Nurmą. To tylko wymówka. Był w najlepszej formie jaką kiedykolwiek miał, bronił obaleń które wcześniej by nie obronił. Holowey z kolei bił małych gości  i nie zrobił dużych  postępów. Większe postępy poczynił  Dastin ale nadal widać że Conor obojgu zjada. No.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.