Nate Diaz i Georges St. Pierre
Nate Diaz i Georges St. Pierre

Po kilku latach przerwy od startów do oktagonu UFC powrócił Nate’a Diaza (MMA 20-11) i podczas gali UFC 241 rozprawił się z Anthonym Pettisem (MMA 22-9). Ponowne pojawienie się w oktagonie młodszego z braci Diazów wzbudziło spore zainteresowanie mediów i fanów MMA, co bardzo cieszy Joe Rogana, komentatora UFC, który napisał w mediach społecznościowych:

Cieszę się, że Nate Diaz zaczyna być darzony uznanie i szacunkiem, na który zasługuje. Od lat powtarzam, że on jest najbardziej niedocenianą supergwiazdą w UFC. Ryk jaki wydobył się z gardeł fanów, gdy Nate wszedł do hali nie miał sobie równych.

Co jednak wpływa na to, że Diaz jest tak popularnym zawodnikiem? Georges St. Pierre uważa, że to jego charakter i bycie sobą, o czym powiedział w rozmowie z Chaelem Sonnenm.

On jest niesamowitą osobowością. Jest autentyczny w tym co robi i dlatego nie przejmuje się tym co mówi.

GSP dodał też, że dziś wielu zawodników udaje i przez to zatraca wiarygodność.

Teraz mamy erę Conora McGregora. Widzimy wielu zawodników próbujących naśladować swoich kolegów, którzy odnoszą większe sukcesy. Niestety w wielu przypadkach to nie działa, bo zwyczajnie zawodnicy nie są autentyczni w tym co robią. Diaz natomiast jest prawdziwy. Jest wyjątkową osobą, wyjątkową osobowością i to ludzie w nim kochają. Kochają jego autentyczność.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.