Po gali KSW 82 doszło do zmian w rankingu czterech kategorii wagowych KSW. Andrzej Grzebyk, zwycięzca walki wieczoru, awansował na miejsce pierwsze w wadze półśredniej.

W starciu wieczoru gali KSW 82, która odbyła się 13 maja w Warszawie, Andrzej Grzebyk pokonał Briana Hooia. Zwycięstwo to zapewniło mu awans na miejsce pierwsze rankingu wagi półśredniej. Brian natomiast spadł na pozycję czwartą.

W drugiej walce wieczoru Sebastian Przybysz pokonał Filipa Macka i utrzymał pozycję pierwszą w zestawieniu. Jego rywal zadebiutował w rankingu wagi koguciej na miejscu piątym.

Bohdan Gnidko, który poddał Rafała Kijańczuka zajął miejsce trzecie w kategorii półciężkiej. Polak spadł na miejsce szóste.

W kategorii lekkiej Rauli Tutarauli pokonał Donovana Desmae i wskoczył na pozycję czwartą. Jego rywal spadł na miejsce piąte.