Gokhan Saki udanie zadebiutował w organizacji UFC nokautując Henrique da Silvę podczas UFC Fight Night 117. Plany byłego kickboksera po tym starciu są ambitne. Chce przenieść się do Stanów Zjednoczonych, aby móc dalej rozwijać swoje umiejętności MMA. W programie The MMA Hour, Saki powiedział również, że chce zawalczyć ponownie jeszcze w tym roku.

Planuję przenieść się do USA, żeby tam poświęcić nieco czasu na treningi i liczę na to, że w tym roku zawalczę jeszcze raz.

Gokhan potwierdził także, iż nadal jego głównym celem w organizacji jest zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Za rok będę walczył o pas i zostanę mistrzem. Będę walczył o tytuł i go zdobędę. Dajcie mi nieco czasu, a dostarczę wam emocji, obiecuję. Udowadniałem już, że jeśli czegoś chcę, to zrobię wszystko, żeby tak się stało. Tak zawsze działo się w trakcie mojej kariery. W tej chwili pas jest moim celem. Chcę pasa i zdobędę go.

5 KOMENTARZE

  1. Marzyciele.. nawet nie, ale siare sobie robią taką gadką publicznie

  2. Trzeba było rozpocząć treningi zapasów + parter 8 lat temu gdy wielcy zawodnicy odchodzili z K1 to może teraz mógł by tak twierdzić ale po ostatniej walce i pływaniu twierdzę, że po następnych 2 walkach będzie zakończenie kariery.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.