Gilbert Burns chce jak najszybciej wywalczyć sobie drogę do walki o pas mistrzowski i możliwość rewanżu z Kamaru Usmanem.

Podczas gali UFC 264 Gilbert Burns pokonał na punkty Stephena Thompsona i liczy, że być może jedna lub dwie kolejne walki doprowadzą go ponownie do starcia mistrzowskiego. Podczas rozmowy dla TMZ Sports Burns powiedział:

Chcę walki, która doprowadzi mnie do starcia o pas. Jeśli tą walkę ma być starcie z Leonem Edwardsem, to chcę tego boju. Jeśli potrzebuję dwóch walk, dajcie mi Masvidala, a potem Leona Edwardsa.

Burns nie zamyka się jednak tylko na te dwa pojedynki, ale ostatecznie myśli, że teraz dojdzie właśnie do jednego z nich.

Chcę walczyć z każdym w naszej kategorii, z każdym topowym rywalem. Mam swoją wymarzoną walkę z Colby Covingtonem. Chcę też rewanżu z Usmanem. Chcę pobić Masvidala, Nate’a Diaza, Leona Edwardsa, chcę pobić każdego, szczególnie tych najtrudniejszych przeciwników. Nie narzucam przez to na siebie presji, ale żeby walczyć ponownie o pas trzeba pokonać właśnie takich rywali. Wierzę, że w następnym boju zmierzę się z Leonem albo Masvidalem.

Przed galą UFC 264 Gilbert Burns przegrał mistrzowskie starcie z Kamaru Usmanem. Przegrana ta była dla Burnsa pierwszą od 2018 roku. Wcześniej Gilbert pokonywał kolejno: Olivierę Aubin-Merciera, Mike’a Davisa, Alexeya Kunchenkę, Gunnara Nelsona, Demiana Maię i Tyrona Woodleya.

Gilbert Burns znajduje się dziś na drugim miejscu rankingu wagi półśredniej UFC. Na pierwszym jest Colby Covington, a na trzecim Leon Edwards.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

Shark Fights
Heavyweight

1,391 komentarzy 1,795 polubień

Z Edwardsem go a Masvidal niech obija innych Diazów tego świata.

Odpowiedz polub

ziomeq

Legacy FC
Middleweight

2,066 komentarzy 2,792 polubień

Chcę pobić Masvidala, Nate'a Diaza, Leona Edwardsa, chcę pobić każdego

Ta pobić chyba poprzytulać się pod siatką
Zawodnicy wygrywający w kurewskim stylu powinni zarabiać max 1500$

Odpowiedz polub

Bambo

Brutaal
Middleweight

555 komentarzy 1,271 polubień

To niech idzie do krs, od razu dostanie walkę o pas :fjedzia:

Odpowiedz polub

Ludwiczek

UFC
Bantamweight

8,335 komentarzy 15,012 polubień

Chce topowych rywali a wymienia Diaza :korwinwhat:

Odpowiedz 3 polubień