Jairzinho Rozenstruik jest przekonany, że będzie potrafił wykorzystać błędy, które popełnia Jailton Almeida i ostatecznie pośle go na deski.

Podczas gali UFC on ABC 4 w walce wieczoru dojdzie do pojedynku w kategorii ciężkiej, w którym Jairzinho Rozenstruik zmierzy się z Jailtonem Almeidą. Przed nadchodzącym pojedynkiem Rozenstruik nie kryje zadowolenia z faktu, że wystąpi w najważniejszym pojedynku gali, a mówiąc o swoim rywalu stwierdził w audycji Just Scrap Radio:

On nie wniesie do walki niczego nowego, niczego, czego moi wcześniejsi rywale. Wszyscy próbują mnie obalić. Pracuję cały czas nad obroną i zobaczymy, jaki będzie efekt.

Rozenstruik jest pewny swego przed pojedynkiem z Almeidą.

Gdy tylko on popełni jakiś błąd, wykorzystam to, będę wywierał presję. Zatrzymam jego ataki i będę go trafiał, a gdy trafiam, ludzie padają na matę. On nie ma żelaznej szczęki, popełnia błędy, a gdy go tknę, walka będzie skończona. Tak po prostu.

Jairzinho Rozenstruik zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w rankingu kategorii ciężkiej UFC.  Almeida jest na pozycji dwunastej tego zestawienia. Do walki Rozenstruika z Almeidą dojdzie już 13 maja. Jairzinho wejdzie do tego pojedynku po wygranej nad Chrisem Daukausem, a Almeida po wygranej nad Shamilem Abdurakhimovem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Middleweight

11,986 komentarzy 50,344 polubień

Rozenka powinni zestawić z Lewisem, żeby Czarna Bestia się mogła odbudować w końcu.

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

23,861 komentarzy 77,068 polubień

gdy Maladinho łapie to rzuca... :pudzianfap:
będziesz klepał w sobotę.

Odpowiedz 2 polubień