Już 10 lutego, podczas gali UFC 234, Kelvin Gastelum zmierzy się z mistrzem kategorii średniej, Robertem Whittakerem i jak sam mówi, czekał na ten moment od wielu lat.

Wizualizowałem sobie tę chwilę od siedemnastego roku życia. Wizualizowanie sobie sukcesów jest moim kluczem do ich osiągania. Wszystko co sobie wizualizowałem, wydarzyło się w ciągu ostatnich 10 lat.

W rozmowie dla serwisu MMAWeekly, Gastelum powiedział również co sądzi o swoim rywalu.

Nie uważam, żeby on był jakimś wyjątkowym zawodnikiem. Posiada świetne umiejętności i ciężko pracuje. Wszyscy wypowiadają się o Robie w samych superlatywach. Niestety on ma coś, czego chcę. Teraz będę więc musiał urwać mu łeb, żeby to zabrać. Nie ma w tym jednak z mojej strony żadnej złej woli. On ma coś, czego chcę, więc muszę go pokonać i mu to zabrać.

15 KOMENTARZE

 1. Dobre podejście Panie Buritos, ale akurat ten wizualizowany obraz jest za lekką mgiełka. Ta mgiełka to moment powrotu do żywych po TKO z rąk Robercika.

 2. Tyś jest kurwa spaślaku wyjątkowy. Rekord nabity na samych emerytach… Nie lubię gościa i za chuj nie pasuje mi na mistrza i to nie dlatego , że go nie lubię ale po prostu nie widzę go w tej roli. Robert przez cokolwiek

 3. Ponoć istnieje taka aplikacja, który generuje typowe wypowiedzi zawodników mma. Wchodzisz wpisujesz autora, wpisujesz przeciwnika i ptaszkiem odhaczasz, jak któryś z nich jest mistrzem. Wciskasz enter i:

  Gastelum: Whittaker ma coś, czego chcę. Będę musiał urwać mu łeb, żeby to zabrać

  Niestety on ma coś, czego chcę. Teraz będę więc musiał urwać mu łeb, żeby to zabrać. Nie ma w tym jednak z mojej strony żadnej złej woli. On ma coś, czego chcę, więc muszę go pokonać i mu to zabrać.

 4. Romero dwa razy nie dał rady to Gastelum ma dać?

  A malo bylo takich przypadkow? Andrade i Gadelha nie daly rady a Namajunas dala. Bisping dal rade.

 5. Kurde jakby tak Gruby wizualizował sobie skuteczne zbijanie wagi?

  :zakręcony:

  Przy 3 pizzy przestaje:lol:

 6. Ale tego ze będzie ulanym spaślakiem to nie zwizualizował..

  Wizualizował sobie, tylko piosenki na siłownię pomylił, i nagrał sobie to:

  Śpiewajcie wszyscy!

 7. Nie uważam, żeby on był jakimś wyjątkowym zawodnikiem. Posiada świetne umiejętności i ciężko pracuje. Wszyscy wypowiadają się o Robie w samych superlatywach.

  Tak się składo, że mom tożsamo zdanie na ten temat, hej.

  #teamGastelum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.