mateusz_gamrot_masvidal poirier att

Mateusz Gamrot (MMA 15-0, 1 NC) ogłosił niedawno, że wraca do organizacji KSW. Jego kolejnym przeciwnikiem może być Salahdine’em Parnasse (MMA 14-0-1). Na razie nie wiadomo czy faktycznie do tego pojedynku dojdzie. Polak rozpoczął już jednak mocne przygotowania do walki i ponownie wyjechał do klubu American Top Team na Florydzie w USA.

Zobacz również: „Prawdopodobnie najlepsze starcie w Europie” – Dyrektor sportowy KSW o Gamrot vs Parnasse

W Stanach Zjednoczonych Mateusz ma mocną ekipę zawodników, z którymi przygotowuje się do walki. W najnowszym wpisie na Instagramie poinformował, że przyszedł czas na sparingi. Wśród zawodników, z którymi sparuje „Gamer”, na zdjęciu można zobaczyć między innymi Dustina Poiriera (MMA 25-6,1NC), byłego tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC oraz Jorge Masvidal (MMA 35-13), zdobywca pasa „BMF” (Największego skur****na w MMA).

21 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze. Niech wie jakiego ma skilla i gdzie jego miejsce. Bo nic tak nie usypia jak ciepła posadka w KSW.

    Dlatego chyba jechał na mistrzostwa Świata Adcc. Ostatnio miał Klebera który zamiatał cała dywizja. Takich ludzi sie szanuje ciągle ciężka praca, adcc i te sprawy. Mam nadzieje, ze wkoncu odejdzie od ksw

  2. Mam wrażenie że KSW jest bardziej znane za oceanem przez spodenki Gamrota i kiedyś Materli, niż z organizowanych gal:robertmakeup:

  3. Miałem nadzieję że ten Gamrot naprawdę przejdzie do UFC i pokaże na co go stać, sprawdzi się z najlepszymi nie będąc na bombie i dołączy do JJ i Janka pokazując że ma skill na wysokim poziomie i miedzygalaktyczny cyrk był tylko wstępem do UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.