Mateusz Gamrot i Salahdine Parnasse

Mateusz Gamrot (MMA 15-0, 1 NC) ogłosił niedawno, że wraca do organizacji KSW. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym pojedynku może zmierzyć się z Salahdine’em Parnasse (MMA 14-0-1).

Zobacz również: Mateusz Gamrot jednak w KSW! „Jestem gotowy w każdym momencie. Czekam na stanowisko Salahdine’a”

Na razie jednak trwają ustalenia dotyczące limitu wagowego, w którym miałaby się odbyć walka. Nie wiadomo więc ostatecznie, czy faktycznie do pojedynku dojdzie. Samej organizacji KSW zależy jednak na tym, aby do starcia doprowadzić, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy polskiej marki.

Jest jeszcze za wcześnie na konkrety. Walka Gamrot – Parnasse to prawdopodobnie najlepsze starcie, jakie można w tym roku zrobić w Europie. Bardzo chcemy doprowadzić do tego pojedynku, stąd daleko idąca oferta w kierunku Mateusza. Po drodze jest jeszcze wiele kwestii do pokonania. Wciąż jest daleko do ogłoszenia takiego pojedynku.

O potencjalnej walce „Gamera” z Parnasse mówi się w kontekście nadchodzącej gali KSW 53, która ma odbyć się 21 marca w Łodzi.

22 KOMENTARZE

 1. Na razie jednak trwają ustalenia dotyczące limitu wagowego, w którym miałaby się odbyć walka.

  A co tu ustalać? 67,5.

 2. Jest dyrektor sportowy, jest też dyrektor freakowy?

  jest, choć nie mogę przypiąć imienia do tej twarzy… coś mi się kojarzy ale… może to ten sam?

 3. Jak krytykuje ksw, to tutaj ciężko odmówić im racji. Po za ufc jesli nie najlepsze to jedno z najciekawszych zestawień do zrobienia jeśli chodzi o Europę.

 4. :mjsmile:

  :najmancoty:  Vartanyan vs Green czy Abdulvakhabov vs Sarnavskiy  dużo lepsze niz ten rekordowy pojedynek, chyba ze opierasz sie na fanach januszach ktorzy ograniczaja sie tylko do KRS 1 to wtedy możesz garbusie wciskać takie kity.

 5. Wojek to jest gosc, Wojek to je nasz człek. Wjebal sie do kaeresu podkopem jak jakis jebany kon trojanski i pach! wyżera powoli swoją dyroktorosportowoscia włodarzy i ich biznes od środka, troll wszechczasów

 6. mateusz przeszedl gre ksw, teraz czas isc wyzej. Parnasik kazac mu po roku przerwy zejsc do 66 w 8 tygodni gdzie wtedy pol roku sie katowal zeby limit zrobic  mowi po prostu ze nie chce tej walki i probuje sie wylgac. Gamrot wiecej od niego osiagnol mial lepszych przeciwnikow i jak mu zalezalo na walkach w ksw to poszedl kategorie nizej by podjac sportowe wyzwanie. Jak Parnasik wyzwal gamrota ktory nie jest zainteresowany ksw to pasowalo by zeby walczyl w tym 68 po to jest max na co w tym czasie moze z siebie gamrot wycisnac. Takie sa realia chocby sie zesral z jelitami i watroba i krwi sobie uposcil to nie zrobi 66 tak zeby mogl walczyc a walczy tylko po to by sie od niego odj**li.

 7. Jedno jest pewne, Gamer nie jest w stanie zrobić 66 a Parnasse płacze, że tylko limit 66 go interesuje. Mam nadzieje, że dojdą do wspólnego porozumienia i spotkają się w umownym limicie 68 i dadzą panowie dobrą 5-rundową walkę roku.

 8. Jedno jest pewne, Gamer nie jest w stanie zrobić 66 a Parnasse płacze, że tylko limit 66 go interesuje. Mam nadzieje, że dojdą do wspólnego porozumienia i spotkają się w umownym limicie 68 i dadzą panowie dobrą 5-rundową walkę roku.

  A ja mam nadzieję, że nie dojdą do porozumienia i drama będzie trwała dalej :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.