UFC znowu postanowiło zwolnić grupę zawodników. Jak poinformowało na Twitterze UFC Fighters Info wśród zwolnionych znaleźli się m.in. Francimar Barroso, Kailin Curran, Galore Bofando czy Dmitry Poberezhets.

Dodatkowo z listy zawodników usunięci zostali m.in. Chris Wade, który nie przedłużył kontraktu z organizacją UFC oraz Nate Marquardt, który jak wiemy przeszedł na sportową emeryturę.

Jednym z zaskoczeń wśród zwolnionych jest Galore Bofando. Po efektownym nokaucie Charliego Warda Anglik co prawda przegrał z Chadem Laprisem, jednakże wielu sądziło, iż otrzyma on kolejną szansę od organizacji ze względu na swój przebojowy styl walki.

Co ciekawe, Dmitry Poberezhets nie zdążył nawet zadebiutować w UFC. Ukrainiec miał zmierzyć się z Markiem Godbeerem na UFC Fight Night 127, jednakże zmuszony był wycofać się z walki z powodu kontuzji. Jak widać UFC nie zamierzało dać mu drugiej szansy na debiut.

1 KOMENTARZ

  1. Curran fajna dupeczka i tylko dlatego pewnie się tak długo utrzymała bo ten jej wynik UFC to jest rekordowe 1-6 :mamed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.