Tony Ferguson po walce z Donaldem Cerrone na UFC 238 wspominał o pojedynku o pas mistrzowski kategorii lekkiej, lecz może to nie być mu dane jeszcze przed końcem tego roku. Na UFC 242 we wrześniu Khabib zmierzy się z Dustinem Poirierem więc na kolejne starcie gotowy byłby on zapewne dopiero w grudniu albo na początku 2019 roku. Biorąc pod uwagę, że Ferguson lubi być aktywnym zawodnikiem, zapewne zawalczy on raz jeszcze w oktagonie przed walką o pas. Jednym z chętnych na starcie z El Cucuy jest były mistrz WSOF, Justin Gaethje.

Walka z Tonym Fergusonem brzmi ku*wa fantastycznie! Zabierz mnie do tego swojego ciemnego miejsca, Tony!

Gaethje w ostatniej walce pokonał Edsona Barbozę. Po dwóch przegranych z rzędu odbił się on wygrywając z Jamesem Vickiem. Były mistrz WSOF 17 z 20 zwycięstw zdobywał nokautując rywali. Co ciekawe, na 5 walk w UFC, zdobył on 6 bonusów po gali. Pojedynek z Fergusonem z pewnością byłby świetnym widowiskiem dla fanów MMA.

23 KOMENTARZE

 1. Tony aż tak głupi chyba nie jest żeby brać tą walkę, no chyba że Dana wyciągnie hajs na stół.

  Gejczi przy swoim stylu, po 2- 3 rundach nie będzie wiedział jak wrócić do narożnika.

 2. @baju tytuł do poprawy 😉

  :scary:

  OK, ufam Ci i zmieniam. Dlaczego? "w to swoje ciemne miejsce"? Ucz mnie.

  Tony aż tak głupi chyba nie jest żeby brać tą walkę, no chyba że Dana wyciągnie hajs na stół.

  Gejczi przy swoim stylu, po 2- 3 rundach nie będzie wiedział jak wrócić do narożnika.

  I co, będzie czekał do 2020? Nie wierzę.

 3. @baju od trzech lat Ci tłumaczę, że "te" zawsze oznacza liczbę mnogą, ale dalej jak grochem o ścianę :matt:

  Gejczi niefajny stylistycznie dla El Chuja, duże ryzyko. Znaczy oglądałbym ze stanem przedzawałowym i z kutasem w dłoni, ale lepiej dla Tonego będzie poczekać

 4. OK, ufam Ci i zmieniam. Dlaczego? "w to swoje ciemne miejsce"? Ucz mnie.

  https://obcyjezykpolski.pl/to-miejsce-nie-te-miejsce/

  Z rzeczownikami rodzaju nijakiego należy używać zaimka wskazującego to. Jedynie poprawne są więc połączenia to boisko, to dziecko, to okno, to miejsce, to widowisko, to święto, to zadanie itp. Mówi się także tamto boisko, owo hasło, jedno wspomnienie, samo widowisko.

  Cytat to tylko fragment, więcej szczegółów pod linkiem 🙂

  EDIT: Pomijając to co w artykule, to @Hefaner też sensownie wyjaśnił. Te (bez "ę") ewidentnie pasuje do liczby mnogiej.

 5. @baju od trzech lat Ci tłumaczę, że "te" zawsze oznacza liczbę mnogą, ale dalej jak grochem o ścianę :matt:

  Gejczi niefajny stylistycznie dla El Chuja, duże ryzyko. Znaczy oglądałbym ze stanem przedzawałowym i z kutasem w dłoni, ale lepiej dla Tonego będzie poczekać

  No dobra, brzmi to dla mnie na wyjebaniu więc nie łapię. :'( Postaram się bardziej!

 6. Lepiej niech nie zawracają Tonemu głowy takimi pierdołami. Miesiąc przed styczniem walka o mistrzostwo, ma spokojnie robić formę.

 7. Na Abu Dhabi kurła!

  W międzyczasie Poirier jakaś kontuzja w ostatniej chwili i cyk podstępem udaje się walka z Khabibem pomimo klątwy

 8. Panowie, nie tak dawno Gejcziego skasował Porier, i Alvarez, moim zdaniem Tony by go znokautowal do 3 rundy, tyle co Gejczi zbiera + meksykańskie łokcie Tonego = pociety ryj Gejcziego i przerwanie przez lekarza znowu, a sam Tony kurewsko twardy, i raczej Gejczi nie byłby w stanie trafić Tonego tak mocno żeby wyłączyć mu prąd. Co nie zmienia faktu że rzeźnia niesamowita by była w tej walce

 9. Tony na 100% weźmie jakąś walkę zanim dostanie szansę walki o pas (o ile w ogóle kiedyś dostanie), chyba że znowu pojawią się problemy w życiu prywatnym lub kontuzja. El Cucuy to jest psychol i za to go kochamy. On nie kalkuluje, on po prostu lubi się napierdalać i robi to fenomenalnie.

 10. Jeszcze bardziej elektryzująca walka niż ta z Kowbojem, ale jeśli Tony ogarnie Gejcziego to poza Khabibem i Dustinem wyczyścił dywizję i to bez pasa. Coś jak swego czasu Rumble, tylko że on dostał 2 szanse.

 11. Możliwe, że do tej walki dojdzie. Tony'emu chyba sporo muszą płacić, bo dymają go bardziej niż kogokolwiek w historii, a on ani słowa złego nie powiedział do tej pory.

 12. A ja lubię obydwóch, ale by to była napierdalanica !!! Chciałbym, ale jeszcze bardziej, żeby wreszcie Tony zawalczył o pas – bo mu się to należy !!

 13. A ja lubię obydwóch, ale by to była napierdalanica !!! Chciałbym, ale jeszcze bardziej, żeby wreszcie Tony zawalczył o pas – bo mu się to należy !!

  Bardzo lubie Dustina, ale moim zdaniem Tony ma większe szanse na skasowanie Khabiba.

  :baldwinwhiskey:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.