Joanna Jędrzejczyk podczas szalonego weekendu MMA, udzieliła obszernego wywiadu w którym opowiedziała o rywalizacji z Claudią Gadelhą w programie TUF 23 którego emisję będziemy mogli śledzić niedługo na kanale Extreme Sports Channel. W jednej z wypowiedzi, mistrzyni UFC stwierdziła, że Brazylijka nie wytrzymała presji związanej z programem i rywalizacją z nią:

Dziennikarz: Czujesz że zaszłaś jej za skórę? Było to widać podczas konferencji prasowej?

Joanna: Doszło do incydentu na planie TUFa, w momencie kiedy przestaliśmy kręcić program. Nie chcę jednak o tym mówić za dużo. Nasza rywalizacja zaczęła się tak naprawdę kiedy dowiedziałyśmy się o udziale w TUF 23 czyli około 17 stycznia w Bostonie. Wydaje mi się, że już złamałam psychicznie Claudię przed walką. Nic na to nie poradzę, taka już jestem. Chcę być po prostu pewna że będę dobrze przygotowana i dam świetna walkę dla fanów w lipcu. Uważam że Gadelha nie zasługuje na tą szansę. Wiem że jest numerem 1 w rankingu ale od czasu naszej pierwszej walki, ja walczyłam trzy razy a ona tylko raz. Szanuję ją i jej osiągnięcia, jest świetnym sportowcem, ma świetne BJJ ale ja jestem kompletną zawodniczką i dlatego jestem mistrzynią UFC.

1 KOMENTARZ

  1. Jak dla mnie Aśka jest nie tyle arogancka, co po prostu pewna siebie i oczywiście czasami agresywna (co jest normalne wobec przeciwników przed walką). Nie nadyma się, nie wymyśla bzdetów, nie mówi przeciwniczkom rzeczy w rodzaju "jesteś tylko kurduplem na sterydach", "nic nie umiesz, nic nie osiągnęłaś", itd., po prostu mówi "jestem od ciebie lepsza" albo "spuszczę ci wpierdol", a potem to robi. Albo jak powiedziała Valerie na ważeniu coś w rodzaju "dziś jest twój szczęśliwy dzień, walczysz ze mną dopiero jutro", a następnego dnia Val się popłakała jak zobaczyła swoją twarz po walce i pojechała do szpitala. W Posce dość często jeszcze pokutuje dziwne przekonanie, że bycie pewnym siebie i swoich umiejętności to arogancja albo puszenie się.A tak w ogóle, na samym końcu Aśka powiedziała prorocze słowa, biorąc pod uwagę, że to było nagrywane przed walką Conora: "nie możesz zawsze spodziewać się 13-sekundowych nokautów, musisz być zawsze gotowy na 5-rundową wojnę".

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.