Po tym jak Mike Tyson, legenda wagi ciężkiej w boksie, ogłosił chęć powrotu na ring i zrobienia kilku walk pokazowych, pojawiła się prawdziwa lawina propozycji i zawodników chętnych do stanięcia w ringu z Tysonem.

Zobacz również: 20 mln dolarów za walkę na gołe pięści, starcie z Emelianenką. Mike Tyson z kolejnymi ofertami

W najnowszej rozmowie dla BT Sports Tyson Fury, aktualny mistrz wagi ciężkiej, zdradził, że dostał propozycję walki z Tysonem.

Zadzwoniono do mnie z pytaniem czy nie chciałbym zawalczyć z Tysonem w walce pokazowej. Odpowiedziałem, że oczywiście! Nie sądzę jednak, żeby cokolwiek z tego wyszło.

Fury odniósł się również do ewentualnej walki Tysona z Evanderem Holyfieldem, który również chce wrócić do boksu.

Zobacz również: Evander Holyfield wraca na ring! Trzecie starcie z Tysonem na horyzoncie?

Oni są dość starzy, ale kim ja jestem, żeby mówić o tym, kto jest do czego jeszcze zdolny? Nie chciałbym zabijać czyichś marzeń. Jeśli oni obaj by tego chcieli i zostaliby dopuszczeni do takiej walki, niech to zrobią. To ich życie, nie moje.

Tyson i Holyfield mieli okazję walczyć z sobą już dwa razy. W roku 1996 Holyfield odebrał Tysonowi pas mistrza świata WBA wagi ciężkiej, pokonując go przed czasem w 11 rundzie walki. W drugim boju, do którego doszło rok później Tyson został zdyskwalifikowany za odgryzienie kawałka ucha Holyfiledowi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.