Wygląda na to, że ewentualne pojawienie się Bena Askrena w UFC wzbudza całkiem spore zainteresowanie. Sam Askren mówi, że chciałby jeszcze raz wejść do klatki i zmierzyć się w niej z Georgesem St. Pierre’em, a Joe Rogan zapowiedział niedawno, że chętnie pomoże porozumieć się UFC z zawodnikiem.

Tym razem o swoje spojrzenie na wejście Askrena do UFC przedstawił Frankie Edgara, który w audycji MMA Roasted powiedział:

Bardzo chciałbym zobaczyć Askrena w UFC. Moim zdaniem to wstyd, że on nie walczy w tej organizacji. Myślę, że ludzie z UFC, a może sam Dana nie chcą patrzeć jak on wychodzi i zajeżdża swoimi zapasami zawodników na śmierć. On to jednak robi. Nie daje się trafiać i to jest bardzo imponujące.

Edgar powiedział również, że chętnie zobaczyłby starcie Askrena z GSP.

Jego starcie z GSP byłoby bardzo ciekawe. To jest pojedynek, o którym mówi się od dawna i myślę, że właśnie ze względu na zapasy Askrena, byłaby to niezwykle interesująca walka. Zazwyczaj to Georges jest zawodnikiem, który dominuje zapasami, ale myślę, że Ben mógłbym tu też coś ciekawego pokazać.

12 KOMENTARZE

 1. Co to się kurwa dzieje, kolejny temat o loczkowłosym? Wygląda jakby pan #nikogo zapłacił za jakąś kampanię swoim znajomym, żeby w mediach o nim mówili. Czyżby nie zarobił wystarczającego hajsu za obijanie jakichś nołnejmów i chciałby jednak do UFC, ale wie, że Dana ma na niego wyjebaną mosznę? Och jak przykro :awesome:

 2. niszczy to swoimi zapasami Khabib, i za dobrych czasow robil to Cain, nie widze innych przykladow az takich zapasniczych mordercow

  Jared Rosholt,Tim Johnson

  Niszczą piękne widowisko w tym sporcie :mamed:

 3. niszczy to swoimi zapasami Khabib, i za dobrych czasow robil to Cain, nie widze innych przykladow az takich zapasniczych mordercow

  1. Khabib

  2. Cormier i jednak Gsp

 4. Co to się kurwa dzieje, kolejny temat o loczkowłosym? Wygląda jakby pan #nikogo zapłacił za jakąś kampanię swoim znajomym, żeby w mediach o nim mówili. Czyżby nie zarobił wystarczającego hajsu za obijanie jakichś nołnejmów i chciałby jednak do UFC, ale wie, że Dana ma na niego wyjebaną mosznę? Och jak przykro :awesome:

  U Rogana był nie dawno, to dlatego.

 5. Skoro Askren jest taki dobry to może niech uderza do ACB. Tam na pewno kilka dzików przetestuje jego zapasy…

 6. Ja tam chętnie zobaczył bym Askrena w UFC, ale nie od razu w walce z gsp. Niech wspina się po drabince do góry, może na początek pewna kolba do wyjaśnienia.

 7. Ja tam chętnie zobaczył bym Askrena w UFC, ale nie od razu w walce z gsp. Niech wspina się po drabince do góry, może na początek pewna kolba do wyjaśnienia.

  Jego już wyjaśnił Bumerang.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.