Frankie Edgar chce walki o pas mistrzowski kategorii piórkowej UFC. Amerykanin w wywiadzie dla ESPN.com poprosił organizację o kolejną szansę zdobycia tytułu mistrzowskiego. Edgar chciałby walki z królem dywizji do 66 kilogramów, Maxem Hollowayem.

Myślę, że wszyscy wiedzą, że to ja powinienem dostać walkę o pas mistrzowski. Nawet goście, którzy sami chcą dostać taką szansę mówią, że to ja jestem pierwszy w kolejce. Wiesz co? Alexandder Volkanovski zmierzy się z Jose Aldo za kilka tygodni i ta walka może trochę namieszać, ale i tak myślę, że to ja powinienem być pierwszym pretendentem. Pracowałem na to całą swoją karierę.

Chcę tej pier*olonej walki. Nie jestem gościem, który będzie tworzył medialny szum, to nie mój styl. Ostatnio wszyscy tak robią, ale dla mnie to trochę słabo wygląda. Wiem, że wygrałem tylko jedną walkę, ale ludzie wiedzą, że podejmuję ryzyko i zawsze daję z siebie wszystko. Postąpiłbym jeszcze raz tak samo, bo takim jestem gościem.

37-latek wygrał w ostatniej walce z Cubem Swansonem. W 4 pojedynkach ma on bilans 3-1. Jego pogromcą był Brian Ortega. Holloway w ostatnim starciu przegrał z Dustinem Poirierem. Nie wiadomo kiedy mistrz kategorii piórkowej będzie gotowy na powrót do oktagonu UFC.

25 KOMENTARZE

 1. Wszyscy wiedzą ? Ja nie wiem. Gościu kurwa jesteś po jednej wygranej ze Swansonem do kurwy nędzy i Ci się należy? Frankie jak Cie lubię ale nie pierdol już…

 2. :gdzie: mu się należy,co on głupi czy jak?

  Zwycięzca Volkanowski-Aldo w huj zasługuje na walkę o pas a ty Frankie ustaw się w kolejce.

 3. Przecież wystarczy przeczytać ten tekst, żeby wiedzieć, że to nie Frankie jest autorem, tylko pewien egipski voldemort rozjebunda.

 4. Franke vs Zabit zawsze to lapsa mniej w kolejce do pasa.

  Hmm o ile pamiętam to Zabit trenuje z Edgarem , ale nie jestem pewny czy na codzień , UFC planuje zestawić Zabita z Ortega o ile pamiętam

 5. To jeden z niewielu zawodników, któremu się cokolwiek należy za zasługi. Ma tylko jedną wadę: menedżera terrorystę.

  Ostatnio Usman jakieś kocopoły poerdolił, wiadomo, że pod wpływem ojca Noaha.

  Frankie nie idź tą drogą!

 6. Myślę, że lepiej by brzmiało chcę tej "pieprzonej walki" ogólnie tak się w Polsce nie mówi. Znowu hejtuje pisane tłumaczenia. Nie znoszę ich 😆

  Frankie tu brzmi jakby był wściekły a założę się, że w momencie mówienia tego nie był po prostu se rzucił "fucking" tak o jak my kurwujemy w Polsce.

 7. :gdzie: mu się należy,co on głupi czy jak?

  Zwycięzca Volkanowski-Aldo w huj zasługuje na walkę o pas a ty Frankie ustaw się w kolejce.

  i co jak wygra aldo to 3 walka z maxem, dopiero tego nikt nie chce ogladac.

 8. Edgar 10 próba zdobycia pasa?

  dawać Zabit vs Holloway

  Zabit ma kondycję ledwo na 2 rundy. Dawać go z Ortegą na 5-rundówce to się skończy jego historia, bo Max to go tam zamorduje.

 9. Polecam obejrzeć walkę z Bochniakiem i Stephensem 😎

  kij mnie to obchodzi, Edgara wszyscy maja dosc, bo to nudziarz

  kondycje mozna zrobic

 10. Ehhh Frankie i walka o pas…czy ta walka również od razu będzie zakontraktowana na dwa starcia z instant rematchem?

  Przy całej sympatii do niego, jego nie szło oglądać już w 2010, a wtedy zaczęło się pasmo kilkudziesięciu chyba nudnych walk o pas, każda od razu z automatycznym rewanżem…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.