floydmayweather

Floyd Mayweather Jr. nie daje o sobie zapomnieć. Co rusz pojawiają się nowe informacje o kolejnym powrocie do ringu emerytowanego mistrza. Najpierw była mowa o drugiej walce z Conorem McGregorem, potem o starciu z szalenie popularnym Youtuberem z USA — Loganem Paulem. Teraz jednak Floyd sam zapowiedział swój powrót.

Mayweather w jednym z najnowszych postów umieszczonych na Instagramie powiedział:

Toki, Japonia. Wracam w 2021. Wiem, że w tym roku odbywają się też Igrzyska, ale ja, Floyd Mayweather Jr. oraz mój zespół będziemy robić coś dużego w Tokyo Dome. Japonio. Jestem w drodze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Floyd Mayweather (@floydmayweather)

W opisie nagrania Mayweather podziękował swoim biznesowym partnerom w Japonii i zapowiedział, że nie może się już doczekać powrotu do tego kraju.

Floyd walczył w Japonii w 2018 roku podczas sylwestrowej gali japońskiej organizacji Rizin. Pokonał wówczas w walce pokazowej Tenshina Nasukawę. Za to starcie Mayweather miał zarobić 9 milionów dolarów.

Niepokonany Floyd Mayweather w zawodowym ringu zwyciężał równe 50 razy. W ostatniej zawodowej walce odprawił w 10 rundzie debiutującego w boksie Conora McGregora.

4 KOMENTARZE

  1. No i świetnie , Money rób dalej siano co by to nie było z chęcią obejrze. Pięściarz wybitny, obejrzałem wszystkie walki.

    :frankapprove:

  2. Floyd Mayweather Jr. oraz mój zespół będziemy robić coś dużego w Tokyo Dome. Japonio. Jestem w drodze.

    Znów znokautuje jakieś 30 kg dziecko, czy tym razem jaką babę zleje? :stevecarell:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.