Reżyserski debiut Halle Berry, film „Bruised” którego fabuła toczy się w świecie MMA po premierze w ostatni weekend na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto został kupiony przez Netflixa.

Według portalu Deadline, gigant medialny Netflix za nabycie praw do filmu w którym u boku zdobywczyni Oscara, Halle Berry występuje mistrzyni wagi muszej UFC, Valentina Shevchenko zapłacił 20 milionów dolarów.

Halle Berry która jest zagorzałą fanką MMA i od wielu lat pojawia się na wydarzeniach UFC, zdecydowała się zagrać główną rolę i po raz pierwszy w karierze stanąć za kamerą aby ukończyć „pasjonujący projekt” po tym gdy nie była w stanie porozumieć się z reżyserem filmu co do jego wizji.

Film „Bruised” jest dramatem o zawodniczce MMA która musi się zmierzyć z osobistymi demonami oraz porzuconym przez nią dzieckiem, jednocześnie szykując się do walki o tytuł mistrza świata ze wschodzącą gwiazdą MMA którą zagrała Valentina Shevchenko.

Aktorka do roli przygotowywała się trenując między innymi właśnie z Valentiną Shevchenko. 54-letnia aktorka była również obecna na gali UFC 247 gdzie mistrzyni UFC pokonała Katlyn Chookagian.

14 KOMENTARZE

 1. A Wy do kolejnej babci się ślinicie

  :śmiech:

  O so tu chozi? Następna będzie Madonna

  :mamed:

  Lepsza formę ma niż większość 20ek

 2. A Wy do kolejnej babci się ślinicie

  :śmiech:

  O so tu chozi? Następna będzie Madonna

  :mamed:

 3. Czy może być coś gorszego od babskiego ememmej?

  Tak film o babskim ememmej z 50 latką w roli zawodniczki.

  Zgadzam się, również nie przepadam za walkami kobiet (98% przewijam) jednak co do filmów o kobiecym sporcie to może być dobrze (patrz Million dollar baby). Choć w tym wypadku raczej wątpię w dobrą produkcję bo Netflix i debiut reżyserski ::clintdis::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.