Piotr „Płetwal” Hallmann (17-6) po zdominowaniu i pokonaniu decyzją sędziów Patryka Nowaka (4-1) podczas gali Fight Exclusive Night 17: Baltic Storm.

18 KOMENTARZE

  1. Czy mi się wydaje czy Hallmann po tej przygodzie z UFC jakby w ogóle zmienił manierę, wypowiedzi takie jakby nieskładne, problemy ze znalezieniem słowa i ogólna degradacja psychiczna? Nie żebym się czepiał, ale tak mi się wydaje, że w materiałach przy okazji walk w UFC inaczej to wyglądało.

  2. Nie no, Piotrka zawsze się kiepsko słuchało, na długo jeszcze zanim trafił do UFC.  A ta "bucowatość" może wynikać trochę z faktu, że porzucił dobrą pracę na rzecz niepewnej kariery w MMA, a wynik tego jest taki, że bije się obecnie na podrzędnych galach i ogólnie jest raczej w słabej formie. Życie czasem lubi dać po dupie, niestety.  Druga sprawa, że niektórzy zawodnicy lubią sobie "fikać" do Jakuba, bo jest młodym człowiekiem i jeszcze nie ma tej ogłady i bezczelności, jak starzy wyjadacze. Na przyszłość w odpowiedzi na tak bezczelne zachowanie, redakcja powinna stanąć murem za swoim redaktorem i bojkotować tego typu osoby.

  3. U Piotrka ewidentne coś nie gra w głowie. Ma umiejętności i jest nadal perspektywistycznym zawodnikiem ale brakuje pazura.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.