Po rocznej przerwie od startów, już niedługo do klatki powróci Fedor Emelianenko, który podczas gali Bellator 180 zmierzy się z Mattem Mitrione. Co ciekawe, czterdziestoletni już zawodnik z Rosji powiedział podczas niedawnej konferencji prasowej, że bardzo chciałby walczyć jak najdłużej i nie chce, żeby to było jego ostatnie starcie.

Jak każdy inny zawodnik, chciałbym walczyć tak długo, jak tylko będę mógł, tak długo jak tylko fizycznie będę dawał radę i tak długo jak moje ciało będzie mi na to pozwalać. Jestem w szczytowej formie i jestem gotów na walkę.

Fedor dodał, że jego kontrakt z organizacją Bellator został podpisany na trzy walki.

Mam podpisany kontrakt z Bellatorem na trzy walki. Liczę zatem, że będę kontynuował moją karierę, jeśli tylko nie pojawią się żadne kontuzje, ani inne problemy.

Rosjanin powiedział również, jak zapatruje się na swojego najbliższego rywala.

Matt należy do topowych zawodników MMA. Jest bardzo niebezpieczny i ma taką samą szanse na zwycięstwo, ponieważ jest utalentowany, silny i potrafi zadawać bardzo dobre ciosy.

Do gali Bellator 180 dojdzie 24 czerwca w Nowym Jorku.

1 KOMENTARZ

  1. Mam wrażenie że od czasu powrotu, ktoś wkłada Fedorowi do ust nie jego słowa. Takie typowe PRdololo, zupełnie kontrastuje z jego poprzednimi wypowiedziami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.