Fabricio Werdum wypełni kontrakt w UFC mimo zawieszenia

Fabricio Werdum we wrześniu 2018 roku poznał wymiar kary za stosowanie dopingu. Brazylijczyk został zawieszony na dwa lata, więc będzie mógł wrócić do oktagonu 22 maja 2020 roku. Mimo tak długiej przerwy zawodnik planuje wypełnić swój kontrakt z Amerykańskim gigantem, wcześniej wspominał o tym także jego trener. W wywiadzie dla Combate –„Vai Cavalo” wyjaśnił, że próbował rozwiązać swoją umowę, ale firma nie była zainteresowana wypuszczeniem byłego mistrza.

Mam dwie walki w UFC. Próbowałem rozwiązać kontrakt, ale nie puścili mnie, bo nadal chcą mieć byłego mistrza przy sobie. Jeżeli jednak miałbym taką możliwość, odszedłbym z powodu mojego wieku, to lepsze dla mojej kariery. Nie było to możliwe, więc zawalczymy jeszcze dwa razy, zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Co ciekawe Werdum nie wyklucza kontynuowania kariery po wypełnieniu swojego zobowiązania.

Jeżeli zagwarantują mi długoletni kontrakt, zostanę. Zawalczę 4 czy 5 razy i po tym koniec, zostanę komentatorem. Jeżeli tak nie będzie, to zmienię pracodawcę.

Trenbolon jest jedną z najpopularniejszych substancji, które wspomagają sportowców, jednak Fabricio trzyma się tego, że nigdy nie sięgał po niedozwolone środki. Twierdzi także, że jego próbka była zanieczyszczona, gdyż drugi test niczego nie wykazał.

To niesprawiedliwe, bo niczego nie brałem. Wiem, że to było zanieczyszczenie. Miałem 28 testów przeprowadzonych przez USADA i nigdy nie było problemów, ale moje wcześniejsze próbki nic dla nich nie znaczą. Wiedzieli, że tej substancji jest bardzo mało, ale nagłośnili wszystko, bo byłem mistrzem.

Kiedy test okazał się pozytywny, przyszli po tygodniu, przebadali mnie i wynik był negatywny. To pokazuje, że to było zanieczyszczenie. Myślę, że są wystarczająco doświadczeni i potrafią rozpoznać, kiedy ktoś bierze celowo, a kiedy jest to zanieczyszczenie.

11 KOMENTARZE

 1. Fajnie by bylo zobaczyć go w KSW jak jedną ręką skręca w precla Pudziana a drugą oklepuje np Akopa

  Dorzucibym jeszcze Jurasa, tak dla smaku, rozsypałby się w pierszych sekundach walki. :beczka: Po za tym krsu nie stać na takie zestawienie. :childcry:

 2. Fajnie by bylo zobaczyć go w KSW jak jedną ręką skręca w precla Pudziana a drugą oklepuje np Akopa

  Byłoby fajnie, bo Werdum ma sylwetkę flaka i trochę głupawy, trollowy ryj, więc wszystkie Sebiksy i Karyny na trybunach miałyby mindfucka, że taki gość składa całą dywizję na jednej gali. Z drugiej strony, po co Werdum, skoro wystarczy De Fries. Fabrycy wydaje się już być overkillem.

 3. Byłoby fajnie, bo Werdum ma sylwetkę flaka i trochę głupawy, trollowy ryj, więc wszystkie Sebiksy i Karyny na trybunach miałyby mindfucka, że taki gość składa całą dywizję na jednej gali. Z drugiej strony, po co Werdum, skoro wystarczy De Fries. Fabrycy wydaje się już być overkillem.

  No nie wiem nie wiem, pamietaj że dywizja właśnie nabyła takiego goata jak Grabowicz, szlifuje prospecta Erko i trzyma w rękawie kapitana brytola. Dla Werduma krs to sportowe wyzywanie, niech idzie do Geriattora :beczka:

 4. Byłoby fajnie, bo Werdum ma sylwetkę flaka i trochę głupawy, trollowy ryj, więc wszystkie Sebiksy i Karyny na trybunach miałyby mindfucka, że taki gość składa całą dywizję na jednej gali. Z drugiej strony, po co Werdum, skoro wystarczy De Fries. Fabrycy wydaje się już być overkillem.

  Materac Grabowski wystarczył :DC:

 5. Komentatorem ? Chyba w jakiejś brazylijskiej stacji bo z tego co pamiętam to z angielskim słabo było.

  Tak dokładnie, miał już nawet taką umowę wcześniej ale stracił ją po krytyce umowy UFC z Reebokiem. Wydaje mi się że była lukratywna bo mocno narzekał po zwolnieniu, pewnie dlatego o tym teraz wspomina.

 6. Tak dokładnie, miał już nawet taką umowę wcześniej ale stracił ją po krytyce umowy UFC z Reebokiem. Wydaje mi się że była lukratywna bo mocno narzekał po zwolnieniu, pewnie dlatego o tym teraz wspomina.

  A nie odzyskal tej posady po tym jak przeprosil ?

 7. Gość ma wielki talent, wspaniałe umiejętności, charakterystyczne ryło i jeszcze bardziej charakterystyczny uśmiech. Dał wiele wspaniałych walk, szczyci się pokonaniem legend tej dyscypliny. Jednak do historii przejdzie, a raczej już przeszedł z powodu dwóch zdarzeń, które bez wątpienia powinny być mu zapisane jak WIN w rekordzie:

  1. Bumerang na Kolbę. Wydarzenie tak abstrakcyjne, że aż trudno w to uwierzyć!

  2. „Mało znaczący kop dla ludzkości, wielki dla Edmunda”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.