Fabricio Werdum

Chociaż 41-letni Fabricio Werdum po otrzymaniu zawieszenia za stosowanie dopingu zapowiedział, że chciałby rozwiązać kontrakt z UFC, jego menadżer, Ali Abdelaziz, stwierdził w audycji MMA Junkie Radio, że jego podopieczny po zawieszeniu wróci do UFC.

Fabricio zamierza wrócić do UFC i być w pierwszej piątce najlepszych ciężkich na świecie. On cały czas trenuje i wszystko idzie dobrze.

Abdelaziz przedstawił również swoje spojrzenie na zawieszenie Werduma za stosowanie dopingu.

Wierzę, że on nie oszukiwał, ale system nas dopadł. Tak już bywa. Pozostał mu rok zawieszenia, a po nim powrót do klatki.

Zawieszenie Werduma trwać będzie do maja 2020 roku.

12 KOMENTARZE

 1. Pewnie będzie w chujowej formie, bo już lata swoje ma i jeszcze ta przerwa. Z drugiej strony ta dywizja jest tak cienka, że samym parterem jest w stanie porobić 90% zawodników.

 2. Jak „chuda” waga ciężka nas odwiedziła. Zawodnicy po 40 lat wcale nie są przekreślani mimo, ze gdzieś tam jest młoda krew na horyzoncie. Smutne to trochę, ze brakuje rozszerzenia horyzontu, jakiejs świeżej zmiany, która będzie nadaniem kolorytu tej kategorii. Niby królewska, a jednak bez dziedzica.

 3. Werdum marnie prezentował się z Volkovem w porównaniu do swojego prime. Teraz bez soku i po przerwie lepiej nie będzie. Szczęka rozbita, w czołówce puncherzy. Zniszczą go.

 4. Jak „chuda” waga ciężka nas odwiedziła. Zawodnicy po 40 lat wcale nie są przekreślani mimo, ze gdzieś tam jest młoda krew na horyzoncie. Smutne to trochę, ze brakuje rozszerzenia horyzontu, jakiejs świeżej zmiany, która będzie nadaniem kolorytu tej kategorii. Niby królewska, a jednak bez dziedzica.

  A perspektywiczny Junior dos Santos? Jeszcze chwila i może walczyć o pas, ten chłopak ma przyszłość

 5. A perspektywiczny Junior dos Santos? Jeszcze chwila i może walczyć o pas, ten chłopak ma przyszłość

  A jedna z potencjalnych młodych gwiazd UFC Alistair Overeem?

 6. Wierzę, że on nie oszukiwał, ale system nas dopadł.

  Co Wy na to, by to menago ponosił wszystkie kary zamiast zawodnika? 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.