Erick Silva, który zdecydował się niedawno na podpisanie kontraktu z organizacją Bellator, wie już, że podczas październikowej gali Bellator 207 zadebiutuje w boju z Lorenzo Larkinem.

Bellator ma u siebie duże nazwiska i Loren Larkin jest jednym z nich. Debiut w tej organizacji może więc być niesamowity. To dla mnie dobre zestawienie, które pasuje do wachlarza moich umiejętności i treningów w Team Nogueira.

Erick Silva przedstawił swoje spojrzenie na nadchodzącą walkę w rozmowie z serwisem Globo Esporte i powiedział również, jak zapatruje się na swojego byłego pracodawcę, czyli organizację UFC.

Bardzo cieszę się z umowy z Bellatorem. To była wielka szansa i od razu się zdecydowałem. Potrzebowałem bowiem świeżego powietrza. W UFC było wspaniale i rozwinąłem się tam bardzo jako sportowiec. Teraz jednak potrzebuję czegoś nowego, ale drzwi do powrotu do UFC zawsze będą otwarte. Mam dla tej organizacji duży szacunek. Teraz jednak mam nowy dom i jestem bardzo zmotywowany, żeby walczyć z najlepszymi.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.