Kamaru Usman i Leon Edwards

Leon Edwards (MMA 18-3) w swoim kolejnym boju dla UFC ma zmierzyć się z byłym mistrzem, Tyronem Woodleyem (MMA 19-4-1). Walka ta natomiast, która ma odbyć się 21 marca w Londynie, i zwycięstwo w niej ma zapewnić Edwardsowi starcie o mistrzowski pas.

Zobacz również: Zdjęcie dnia: Szef UFC wręcza McGregorowi 50 tysięcy dolarów w gotówce

Po tym jak pokonam Tyrona Woodleya dostanę walkę o pas. Mam to zagwarantowane w kontrakcie.

Edwards powiedział o tym w rozmowie dla TSN. Zapytany natomiast o plany starcia mistrza Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem, odparł:

Z tego co słyszałem Usman ma teraz kontuzję, jeśli więc zawalczę w marcu, a on będzie dostępny przed latem, to myślę, że będę następny.

Leon Edwards może pochwalić się świetną serię wygranych w oktagonie UFC. Od czasu przegranej z aktualnym mistrzem, Kamaru Usmanem, w grudniu 2015 roku, Anglik wygrał 8 walk z rzędu. W tym czasie pokonał m.in. Donalda Cerrone i Rafaela dos Anjosa.

12 KOMENTARZE

  1. Ogolnie to swietne widowisko sie zapowiada, jesli Tyron nie da soba tarzac jak z Usmanem to jest to w stanie spokojnie wygrac

  2. Anglik wygrał 8 walk z rzędu. W tym czasie pokonał m.in. Donalda Cerrone i Rafaela dos Anjosa.

    Obaj to zombiaki w WWeight i obaj to najpoważniejsze nazwiska jakie pokonał i praktycznie wszystkich meczy do decyzji więc myślę że wOODLEY to dobry test przed walką o pas i może nie będzie zamulał tak jak to robił broniąc pasa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.