Dustin Poirier: Mam determinację i siłę, aby pokonać Khabiba Nurmagomedova

Tymczasowy mistrz wagi lekkiej pojawił się w nowym odcinku „UFC Unfiltered podcast”. Amerykanin po wygranej nad Maxem Hollowayem, przymierzany jest do pojedynku unifikacyjnego kategorii wagowej do 145 funtów z Khabibem Nurmagomedovem. Walka według licznych źródeł, miałby odbyć się podczas UFC Abu Zabi. „The Diamond” podczas wywiadu stwierdził, iż ma umiejętności, aby skraść 0 w rekordzie Dagestańskiego orła.

Moje życie jest jak film „Rocky”. Po sobotniej walce wszyscy się oglądali za mną. To dla mnie nic nowego, to ekscytujące. Te wszystkie wyzwania są dla mnie kwestią honoru, to właśnie to budzi mnie każdego ranka. Nadal będę wzmacniał swoją pewność i umiejętności. Wiem na pewno, że mam odpowiednie umiejętności, siłę i determinację, żeby pokonać Nurmagomedova. Jestem gotowy, aby poznać czas i miejsce naszego pojedynku.

Khabib Nurmagomedov może ponownie rywalizować od lipca 2019 roku, to właśnie wtedy mija 9 miesięczne zawieszenie za bójkę podczas gali UFC 229. Dodatkowo w programie Dana White wspomniał, że Khabib zawita w oktagonie we wrześniu.

On wróci we wrześniu. To jest rzecz, którą musi przejść, czyli zawieszenie a później ramadan.

2 KOMENTARZE

  1. I ja Daimondowi będę szczerze kibicował w tym starciu jak zawsze ( oprócz walki z maxem bo tam byłem neutralny jak Szwajcaria), mam nadzieję że po tych latach niedoceniania wygra jeszcze z Kebabem i zarobi fure siana

  2. Diament w stójce wiadomo , że rozpyka Khabiba ale niestety schemat zawsze jest ten sam. Obalenie i rozbijanie. Dziękuje do widzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.