W najbliższy weekend Karolina Kowalkiewicz powróci do oktagonu UFC, by zmierzyć się w nim z Michelle Waterson, którą bardzo ceni i szanuje, co nie ułatwia jej zadania jakie przed nią stoi.

Nie ukrywam, że jest to dla mnie ciężkie. Muszę się przygotować na to również mentalnie, że będę musiała zmierzyć się z kimś, kogo bardzo lubię.

Karolina powiedziała o tym w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl i dodała:

Szanuję ją za to, że jest mamą. Dla mnie każda zawodniczka, która walczy i łączy obowiązki w domu zasługuje na podwójny szacunek.

Co ciekawe, Polka również myśli już o założeniu rodziny, co oczywiście może wpłynąć na przebieg jej sportowej kariery.

Ja mam już 34 lata, a mój partner czuje instynkt rodzicielski. Dostałam pozwolenie jeszcze na dwa lata walki, a później trzeba będzie przejść na sportową emeryturę.

25 KOMENTARZE

 1. Szanuję ją za to, że jest mamą

  Ciekawe czy szanuje też zawodników za to że są ojcami czy tylko matki takie wyjątkowe.

 2. No to dwa lata i do garów :nono: Mogłaby dać sobie już spokój, pasa i tak już nie będzie, co miała zrobić w tym ufc to zrobiła, a 36 lat to nie jest dobry wiek na rodzenie. 34 lata to i tak bardzo późno, więc za dwa lata może być zdziwko jak plany pokrzyżuje biologia.

 3. Myślałem że młodsza jest. W sumie to wiele nie osiągnie już, walk i tak nie oglądam bo zasypiam to niech robi co chce. Ale zdjęcia niech wrzuca dalej.

 4. kto wie, może jeszcze Karola doczłapie do walki o pas (np. walka z Rose)

  potem 'macierzyństwo' plaża i oceany wrażeń, o ile konar partnera sprawny :razz:udzianfap:

 5. Karola ustawiła się jak mało kto w polskim ememej. Widać, że ma równo pod kopułą i myśli dalej niż kilka tygodni przygotowań.

 6. to może zdąży w ciągu tych 2 lat się zrewanżować gadelhi i andrade…

  Jeśli one przestaną trenować to może i tak

 7. Ciekawe czy szanuje też zawodników za to że są ojcami czy tylko matki takie wyjątkowe.

  Matki + Roy Nelson, który przez całą karierę zapierdala z brzuchem :razz:enn:

 8. Nigdy nie widzialem ja z chlopakiem myslalem ze jest sama. Nawet w materialach do UFC chyba nigdy sie nie przewinal. No 36 lat to juz naprawde ostatni dzwonek na dzieci( ale to i tak w chuj pozno).

 9. Nigdy nie widzialem ja z chlopakiem myslalem ze jest sama. Nawet w materialach do UFC chyba nigdy sie nie przewinal. No 36 lat to juz naprawde ostatni dzwonek na dzieci( ale to i tak w chuj pozno).

  Jesteś pewny, że nie widziałeś jej chłopaka ? :beczka:

 10. Nigdy nie widzialem ja z chlopakiem myslalem ze jest sama. Nawet w materialach do UFC chyba nigdy sie nie przewinal. No 36 lat to juz naprawde ostatni dzwonek na dzieci( ale to i tak w chuj pozno).

  No chyba ze jest nim Zabor:einsteinsmoke:

 11. Karola ustawiła się jak mało kto w polskim ememej. Widać, że ma równo pod kopułą i myśli dalej niż kilka tygodni przygotowań.

  Dokładnie. Tyle było podśmiechujek, bo krav maga, katar (:mamed:) itd., ale w sumie trochę w tym ufc powalczyła, odbijała się tylko od ścisłego topu, walczyła w MSG, otworzyła własny klub także :razz:enn: O hajsy raczej martwić się nie musi, a po zakończeniu kariery i tak pewnie będzie miała co robić.

 12. Dokładnie. Tyle było podśmiechujek, bo krav maga, katar (:mamed:) itd., ale w sumie trochę w tym ufc powalczyła, odbijała się tylko od ścisłego topu, walczyła w MSG, otworzyła własny klub także :razz:enn: O hajsy raczej martwić się nie musi, a po zakończeniu kariery i tak pewnie będzie miała co robić.

  Dokładnie. A przecież do pierwszej walki ksw, mmarocks za sponsorowało jej strój do walki (o ile dobrze pamiętam). Tak więc trochę osiągnęła.

 13. Nigdy nie widzialem ja z chlopakiem myslalem ze jest sama. Nawet w materialach do UFC chyba nigdy sie nie przewinal. No 36 lat to juz naprawde ostatni dzwonek na dzieci( ale to i tak w chuj pozno).

  A Zabór, to co?

 14. Szacun Karolcia, mało kto zwraca uwagę, że przeszłaś tą samą drogę co Janek Błachowicz, a mogłaś być w KSW do końca życia królową bólu i carycą pierdolnięcia. Śmieszki śmieszkami ale za osiągnięcia i postawę

  :applause::applause::applause:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.