Chociaż gala UFC 249 zbliża się wielkimi krokami, cały czas nie wiadomo gdzie może się odbyć. Nie wiadomo również, czy faktycznie do wydarzenia dojdzie, ale szef UFC usilnie pracuje nad tym, żeby całość została zrealizowana.

Zobacz również: Dana White potwierdza – UFC 249 bez Khabiba Nurmagomedova

dominick cruz

Jeśli do gali dojdzie, Dominick Cruz, były mistrz UFC, uważa że może to być najchętniej oglądane wydarzenie w historii.

Pomyślcie ile oczu zwróci się na tę galę w sytuacji, w której wszystkie inne sporty nie działają. Ludzie są spragnieni sportowej rozrywki i jeśli będą mogli ją zobaczyć tam gdzie rywalizują z sobą dwie osoby i ktoś im wytłumaczy o co chodzi w tym sporcie, to może okazać się, że będzie to najchętniej oglądana gala w historii. Istnieje taka możliwość i uważam, że może to być niezwykle motywujące dla całego świata, który zatrzymał się z powodu pandemii.

Cruz w rozmowie dla serwisu MMA Fighting dodał też, że MMA jest idealnym sportem do podtrzymania ludzi na duchu w trakcie walki z koronawirusem.

To jest prawdziwa szansa, zwłaszcza, że MMA to najszybciej rozwijający się sport na świecie. W samej walce pokazujemy, że po ciosach trzeba się podnosić i walczyć dalej. Jeśli warto pokazać dziś jakiś sport, to jest nim właśnie MMA.

Do gali UFC 249 ma dojść 18 kwietnia.

12 KOMENTARZE

  1. Trochę ma rację. Ludzie siedzą w domu, więc może być rekordowa sprzedaż. Z drugiej strony, w czasie kryzysu może być ludziom szkoda wydawać hajsy, więc nic pewnego.

  2. Pomyślcie ile oczu zwróci się na tę galę w sytuacji, w której wszystkie inne sporty nie działają.

    Dominik pomyśl ile oczu zwróciłoby się na KSW gdyby teraz zrobili gale. Byłby rekord, rekordem bity. UFC przy tym to pikuś

  3. Oczywiście, że jak już zorganizują to nawet jak karta będzie przeciętna to ludzie mma będą wciągać jak Bones kreski.

  4. Ok Danut na insta wlasnie wrzucil info ze Gaethje vs Tony jest podpisane o tytul tymczasowego mistrza. Czyli kurla zajebali pas Kebsowi Jo jebiaaa!

  5. Ludzie nie maja pracy i kasy tak wiec nie wiem jak z tym PPV bedzie. Musza robic gale bo ich ESPN sciga i pewnie nie placi jak nie robia gal ale z tym PPV to loteria w chuj na ta chwile.

  6. Dominik pomyśl ile oczu zwróciłoby się na KSW gdyby teraz zrobili gale. Byłby rekord, rekordem bity. UFC przy tym to pikuś

    Na szczęście KSW to nie frajerzy w desperacji…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.