Henry Cejudo i Domick Cruz
Henry Cejudo i Domick Cruz

Jaki czas temu Henry Cejudo (MMA 15-2) rzucił wyzwanie do walki byłemu mistrzowi UFC, Dominickowi Cruzowi (MMA 22-2). I chociaż Cruz odpowiedział na to wyzwanie pisząc, że Cejudo nie jest na jego poziomie, wygląda na to, że jest zainteresowany taką potencjalną walką, o czym powiedział w programie Ariela Helwaniego.

On zachowuje się tak, jakby pokonał zawodników, którzy nigdy wcześniej nie zostali pobici. Tego właśnie u niego nie rozumiem. Wyzwał mnie jednak do walki i ok. Zamierzam skopać mu dupsko, tak po prostu.

Cruz dodał również, że UFC zapewne też jest zainteresowane zestawieniem go z Cejudo.

Myślę, że UFC jest mocno zainteresowane naszą walką. Warto spojrzeć na moją historię. Ustanowiłem najwięcej rekordów w mojej wadze. Byłem w niej pierwszym mistrzem i dzierżyłem tytuł dłużej niż ktokolwiek inny. A do tego wcale nie miałem łatwej drogi do pasa i po jego zdobyciu.

Dominick Cruz walczył po raz ostatni w UFC w grudniu roku 2016 i przegrał wówczas z Codym Garbrandtem.

13 KOMENTARZE

  1. Cruzy, Fabery i inne emeryty ::fu::

    A teraz dawać mnie Sterlinga z Piorusiem P(Y)anem w oficjalnym eliminatorze, podczas gdy skrzat będzie walczył z Benavidezem

  2. Bardzo dobra dla Małego Henia na rozgrzewkę po kontuzji. Jeśli do niej dojdzie, to nawet nie będzie miało znamion rywalizacji.

    #bendtheknee

  3. Dominiś, Ty najpierw dojdź do sprawności pozwalającej kopać Ci w worek przez jakieś dwa tygodnie bez kontuzji, a potem zaczynaj gadać o kopaniu dup.

  4. Chciałbym żeby Cejudo w końcu przegrał ale szanujmy się, szklany Cruz po latach składania się u lekarzy byłby porobiony spokojnie przez karła. Chociaż i tak to gdybanie możemy schować do kieszeni, pewnie Dominik nigdy już nie będzie na tyle zdrowy żeby toczyć mistrzowskie boje.

  5. Cejudo ma pasy wiec krzyczy ale jak tylko je straci (a straci je) to caly swiat lacznie z UFC bedzie go miec :gdzie:. Niech sie chlopiec cieszy, ma swoje 5 minut

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.