Henry Cejudo kontynuuje swoje prowokacje w mediach społecznościowych. Nie tak dawno podwójny mistrz UFC postanowił wyzwać do walki mistrzynię kategorii muszej, Valentinę Shevchenko. Teraz „Triple C” zmienił jednak zdanie. Chce on, według niego, starcia na rozgrzewkę, łatwej walki, którą miałby mu zagwarantować były mistrz UFC, Dominick Cruz. Cejudo postanowił wyzwać „Dominatora” do pojedynku w oktagonie UFC w swoim stylu.

Cruz nie występował w klatce od czasu przegranej z Codym Garbrandtem. Od tamtej pory leczy on kontuzję barku. Jak jednak widać w jego social media, zawodnik jest na dobrym torze do powrotu do oktagonu.

Prezydent UFC zapewniał jednak, że kto inny będzie rywalem Cejudo w kolejnej walce. Ma nim być Joseph Benavidez – byłaby to obrona pasa mistrzowskiego kategorii muszej. Henry już raz walczył z Josephem – wtedy to górą okazał się Benavidez, wygrywając przez decyzję sędziowską.

14 KOMENTARZE

  1. Kurwa obejrzałem cały filmik krasnala::clintdis::

    To zdaj relację co się tam odjebało żeby nikt już nie musiał tego robić.

  2. To zdaj relację co się tam odjebało żeby nikt już nie musiał tego robić.

    Ej, to było zabawne!

  3. Wszyscy widzą, że mały ale żeby do tej pory pampersow używać to wstyd.  Matka powinna coś z tym zrobić, nie wiem, puścić latem na podwórku bez gaci żeby polatał.

  4. Niech mu Cruz najebie, jak nie on to chociaż Benavidez, ale ktoś go w końcu musi uciszyć. Stary skromny Cejudo dał się lubić, teraz udaje strasznie wkurwiającego typa i w sumie nim jest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.