T.J. Dillashaw, który podczas niedawnej gali UFC 227 obronił tytuł mistrzowski UFC, uważa że dzięki temu osiągnięciu stał się najlepszym zawodnikiem wagi koguciej w historii.

Z tymi słowami nie zgadza się jednak Dominick Cruz, wieloletni dominator tej kategorii wagowej, który swego czasu pokonał Dillashawa.

Problem polega na tym, że ja go pokonałem. Nie możesz nazywać siebie najlepszym, jeśli nie pokonasz zawodnika, który z tobą wygrał. To przecież całkiem logiczne. Każdy na świecie o tym wie. On również.

Cruz powiedział o tym w programie Ariel Helwani’s MMA Show i dodał, że to on powinien walczyć teraz o tytuł mistrzowski z Dillashawem.

Zasłużyłem na walkę o pas, ponieważ broniłem tego tytułu więcej razy niż ktokolwiek inny w historii tej kategorii wagowej.

1 KOMENTARZ

  1. Dominic Cruz lubie jego styl walki, ale jego dierżenie tytułu mistrzowskiego to jedne wielkie ciągnące się kontuzje i obrona pasa raz do roku, moim zdaniem TJ bardziej zasługuje na miano mistrza.Dominic zaś pałzuje ponad rok, niech pierwsze coś wygra, a nie po porażce jęczy o TSa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.