Chociaż Demetrious Johnson, który po wielu latach dominacji utracił pasa mistrzowski UFC na rzecz Henry’ego Cejudo, zapowiedział, że jest zainteresowany rewanżem, to aktualny mistrz myśli o innym rozwiązaniu.

Patrząc na statystki oczywiście zgodziłbym się w kwestii kolejnego starcia. Z drugiej jednak strony, wiem co UFC próbuje tworzyć. Ja musiałem czekać dwa i pół roku na ponowne starcie z Demetriousem Johnsonem. Musiałem czekać i uważam, że to jest dobre dla naszej kategorii wagowej. Dobre jest to, aby móc opowiedzieć jakieś nowe historie, rozpocząć jakieś nowe wątki, które nie są związane z Demetriousem Johnsonem. Potrzebujemy tego w naszej wadze.

Cejudo przedstawił swoje spojrzenie na tę sprawę w programie Ariela Helwaniego i dodał:

Przypuśćmy, że Demetrious pokona mnie w trzeciej walce. Wówczas UFC wraca do początku, nie tworzy żadnej nowej historii. Myślę, że w tej sprawie Demetrious może się ze mną zgodzić. Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć teraz kogoś innego w walce o pas, ze względu na dobro naszej kategorii wagowej.

12 KOMENTARZE

 1. Wczoraj Aldo stwierdził, że Cyborg byłaby ciężkim wyzwaniem dla każdego zawodnika UFC z featherweight. Aż strach pomyśleć, co ona zrobiłaby z tymi karakanami i ich pożal się Boże dywizją. Mimo wszystko pewnie oglądalność i popularność dywizji by skoczyła, a o to przecież wszystkim chodzi, więc Dana, make it happen.

 2. Teraz wiadomo , że ten łebek będzie unikał trylogii z Myszką bo wie , że na farta go pokonał i znowu tego nie zrobi i chce sie pocieszyć pasem tak długo ile to jest możliwe.

 3. Aż strach pomyśleć, co ona zrobiłaby z tymi karakanami i ich pożal się Boże dywizją.

  Najpierw trzeba umieć zrobić wagę kogucią :śmiech:

  A tak w ogóle to top10 męskiej koguciej robi Cyborg na lajcie, od miejsca 11 w dół z lekkimi problemami

 4. Wczoraj Aldo stwierdził, że Cyborg byłaby ciężkim wyzwaniem dla każdego zawodnika UFC z featherweight. Aż strach pomyśleć, co ona zrobiłaby z tymi karakanami i ich pożal się Boże dywizją. Mimo wszystko pewnie oglądalność i popularność dywizji by skoczyła, a o to przecież wszystkim chodzi, więc Dana, make it happen.

  Zaczyna się, kiedyś Rogan już nabrał ludzi że Ronda pokonałaby 50% męskich zawodników w koguciej. :matt:

 5. Zaczyna się, kiedyś Rogan już nabrał ludzi że Ronda pokonałaby 50% męskich zawodników w koguciej. :matt:

  nieźli debile mogli tylko w to uwierzyć:lol:

  edit: to musieli być ci sami co wierzyli w wygrana conora z floydem..

 6. Najpierw trzeba umieć zrobić wagę kogucią :śmiech:

  A tak w ogóle to top10 męskiej koguciej robi Cyborg na lajcie, od miejsca 11 w dół z lekkimi problemami

  Nawet musza ją robi a co dopiero kogucia.

 7. Zaczyna się, kiedyś Rogan już nabrał ludzi że Ronda pokonałaby 50% męskich zawodników w koguciej. :matt:

  Triple H'a porobiła to z jakimiś kogucimi miałaby przegrać? 😆

 8. Teraz wiadomo , że ten łebek będzie unikał trylogii z Myszką bo wie , że na farta go pokonał i znowu tego nie zrobi i chce sie pocieszyć pasem tak długo ile to jest możliwe.

  Też tak myślę. Powinni przerzucić DJ do koguciej a tą całą dywizję zlikwidować i tyle.

 9. Teraz wiadomo , że ten łebek będzie unikał trylogii z Myszką bo wie , że na farta go pokonał i znowu tego nie zrobi i chce sie pocieszyć pasem tak długo ile to jest możliwe.

  Jakbym czytał @Myszka

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.