khabib nurmagomedov michael chandler

Michael Chandler, który po znokautowaniu Bensona Hendersona na gali Bellator 243, został tzw. wolnym strzelcem, znalazł już swój nowy dom w świecie MMA. Chandler dołączył do największej organizacji MMA i od teraz będzie się bił w oktagonie UFC.

Zobacz również: OFICJALNIE: Michael Chandler zasila szeregi UFC

Na razie nie wiadomo z kim zmierzy się w swoim pierwszym boju były zawodnik Bellatora, ale wiadomo, że Michael ma ambicje mistrzowskie i chciałby kiedyś zawalczyć z Khabibem Nurmagomedovem, o czym napisał na Twitterze przy okazji składania życzeń urodzinowych.

Wszystkiego najlepszego… Do zobaczenia wkrótce Khabib.

Na razie Khabib Nurmagomedov ma zaplanowaną walkę z Justinem Gaethej i sam też zapowiada, że po tym starciu chciałby bić się jeszcze tylko raz. Dziś więc szanse na starcie, o którym marzy Chandler są bardzo małe.

Wcześniej Chandler w audycji „What the Heck” wspominał też o tym, że chętnie zmierzyłby się z Justinem Gaethej.

To byłoby najbardziej ekscytujące zestawienie w historii MMA.

Michael Chandler legitymuje się rekordem 21-5. W Bellatorze walczył nieprzerwanie od 2010 roku, w tym czasie został zwycięzcą turnieju oraz trzykrotnym mistrzem wagi lekkiej. W trakcie swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Held, Eddie Alvarez, Patricky Freire, czy Benson Henderson.

6 KOMENTARZE

  1. To byłoby najbardziej ekscytujące zestawienie w historii MMA.

    Dana nawet nie próbował go oszukiwać i powiedział, że jeśli nikt nie wypadnie to później Chandler nie jest pretendentem numer 1.

    Poza tym nie wiem czy dla Khabiba legasi najważniejsze jest obicie mistrza drugoligowej organizacji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.