Ali Abdelaziz, menadżer Kamaru Usmana postanowił zakpić sobie z Conora McGregora proponując mu walkę ze swoim podopiecznym.

Zobacz również: Abdelaziz kpi z McGregora i proponuje mu walkę o pas z Usmanem

Nie doczekał się na razie odpowiedzi Irlandczyka, ale za to Usman postanowił kontynuować wątek zaproponowany przez swojego menadżera i napisał na Twitterze:

Naprawdę nie rozumiem dlaczego chcecie śmierci tego człowieka? Wyr***ałbym go, gdybym tylko chciał, a on nie zrobiłby nic. Dajcie k*rwa spokój.

Kamaru Usman w swojej kolejnej walce mistrzowskiej ma potencjalnie zmierzyć się z Jorge Masvidalem. Na razie starcie nie zostało jeszcze jednak oficjalnie ogłoszone, a Dana White, szef UFC, który również jest za tym pojedynkiem, nie wyklucza możliwości zestawienia McGregora z Masvidalem.

Zobacz również: Obrona pasa „BMF”. Masvidal kontra McGregor na „Fight Island”? Prezydent UFC nie wyklucza

16 KOMENTARZE

 1. Panie Kamerunu,

  Nie oceniam, ale czy mógłby Pan zgwałcić MakGrzegorza po walce? Niekoniecznie chciałbym być tego świadkiem.

  pozdrawiam

 2. Naprawdę nie rozumiem dlaczego chcecie śmierci tego człowieka? Wyr***ałbym go, gdybym tylko chciał, a on nie zrobiłby nic. Dajcie k*rwa spokój.

  Właściwie Kamaru już zaorał Rudego.

 3. Pomijając już wszystko, to Usman jest chyba najcięższym stylistycznie przeciwnikiem dla Conora pośród całej puli zawodników z 70/77kg. Nie ma opcji, żeby kiedykolwiek Conor wyszedł do takiego potwora.

 4. Pomijając już wszystko, to Usman jest chyba najcięższym stylistycznie przeciwnikiem dla Conora pośród całej puli zawodników z 70/77kg. Nie ma opcji, żeby kiedykolwiek Conor wyszedł do takiego potwora.

  McGregor moim zdaniem juz do nikogo nie wyjdzie.

  Colba już miał okazje poczuć sie jak Polka na wakacjach w Afryce, Rudy nie bedzie chciał tego doświadczyć:rofl::rofl::rofl:

  Z rudym Usman odegrałby scenę jak ta w wykonaniu Monici Belucci w pewnym kontrowersyjnym filmie.

 5. Oj już nie przesadzajmy z tą śmiercią. Wyleży go przez 5 rund i tyle. Pytanie, czy UFC rzuci swoją największą gwiazdę na pożarcie. Moim zdaniem nie. Zarówno w lekkiej i półśredniej są obecnie tacy mistrzowie, z którymi Rudy ma nikłe szanse. Natomiast taki Gejczi, czy Masvidal stylistycznie już nie jest takim fatalnym zestawieniem. Oczywiście któryś z nich musiałby najpierw sam zdobyć pas, co wcale też nie jest pewne.

 6. Głupman debilu. Condor zbijając sięga piórkowej, ty półśredniej, co za matoł. Starcie  z dupy.

  To tak jakby głupman wyskoczył do Jona Jonesa.

 7. Głupman debilu. Condor zbijając sięga piórkowej, ty półśredniej, co za matoł. Starcie z dupy.

  To tak jakby głupman wyskoczył do Jona Jonesa.

  no ale może się uda, i Conor będzie chciał walki z Usmanem… pamiętam jak Anderson Silva chciał walki z Conorem 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.